Перша на селі• 11 июля в 23:30
Работающие полный рабочий день
как вы все успеваете? и спорт, и хобби, и подруги и быт, маь е го так
КоКоКоКоКоКо...• 12 июля в 08:15
Ответ дляПерша на селі
не верю, тут все успевают, еще и остается
Автор, скажу вам за себе. Бо у цих ’всеуспевайок’ не вірю. Коли жила в Харкові робочий день був з 9 до 18.00 18.30. Добиратися 1.2 -1.5 години, залежало від пробок.
Жила сама, побут сама, всі закупки теж.
Які там подруги, може раз к півроку. Ніякого і спортзалу, зарядка вдома і то як спину вже аж прихватить.
Додому приїжджала закупка продуктів, їсти зварити, щось ще дрібне, так вже і вечір, спати час.
Якось так.
Жила сама, побут сама, всі закупки теж.
Якось так.