Куколка-мяуколка• 1 час назад

Как избежать языкового барьера в путешествии?

Есть ли у кого-то советы о том, как справиться с языковым барьером, когда едешь в страну, где не знаешь языка?
Шотуткоїться?• 1 час назад
Гугл переводчик использовать

Кондуктор трамвая• 1 час назад
Переводчик в телефоне, словарик
Борець за гаманець• 1 час назад
Мова жестів - її ніхто не відміняв.
Набір елементарних слів та фраз англійською мовою + перекладач у допомогу і все буде добре.

Мій особистий вихід - мої діти. Маю власних перекладачів 😂
Грушки-яблочки• 58 минут назад
даже не знаю. ни с кем не разговаривать, не читать надписи и т д?
АлександраА• 57 минут назад
Я, зазвичай, вчу кілька основних фраз. Типу: ’Добрий день’, ’Добрий вечір’, ’До побачення’, ’Перепрошую’, ’Вибачте’, ’Дякую’.
Вважаю, що це ввічливо: почати спілкування з фрази рідною мовою країни, куди я приїхала. Далі вже дію за обставинами і як просто виходить поспілкуватися. Наприклад, питаю чи розмовляє людина англійською. Або підключаю он-лайн перекладачі. Ще дуже допомагає мімика і жестова мова.
А, ще корисно вивчити фразу: ’Я не розмовляю...’ і далі місцева назви мови країни.
Загалом, прям суворого бар´єру, з таким підходом, не відчувала ніколи.
Цікаво, доречі, було в Італії. Там настільки люди люблять спілкуватися, що можна пів години спілкуватися, не знаючи мови. Правда, з мого боку, найбільш частою фразою в розмові була: ’Перепрошую, але я не розмовляю італійською’ Що зовсім не заважало італійцю чи італійці сказати: ’О!’ і продовжити розмову зі мною.
МастерЮля• 52 минуты назад
Английский и чат GPT отлично выручают. В этот раз была в стране, языком которой Гугл переводчик не владеет.
Лгин• 27 минут назад
Поехали мы в Швецию в 2019 году - тренировать детям англ.
Отправили старшего (10 лет) в отеле в бар (рядом со стойкой регистрации) набрать кипятка в стакан.
Возвращается и смеется.
Он им на англ: можно немного горячей воды мне?
А они ему на русском: на вот, держи! :))

Потренировал англ 😂
Околовита• 27 минут назад
В туристических местах англ чаще всего работает
Кишмишная Мая• 7 минут назад
Вивчити англійську. Цього, як правило, достатньо.