Я Вас не боюся• 1 час назад
Хочется просто не думать
ШаленаГруша• 1 час назад
Розумію...тому працюю, після роботи теж щось роблю, і постійно в навушниках щось слухаю. Засинаю під книги лише..
Мамаша в бигудях• 1 час назад
Тю, тут 80% таких, просто подождите, посидите тут и скоро утратите данный навык
Пищалка• 1 час назад
Достатньо думати про щось інше. Одномоментно думати про дві речі і ще чимось займатись не вийде. Фокус варто перевести. Ви не зможете одномоментно дивитись фільм і читати книгу. З думками так само.