Копуша• вчера в 08:50
Почему в Западной Европе не могут просто выпускать больше врачей?
Вот эти все долгие ожидания приема практически в любой стране - это же от нехватки кадров, я так понимаю?
Всюди влазю• вчера в 15:01
Ответ дляПерловая Кашка
Якщо помираєш - безкоштовно гвинтокрил дадуть і будуть витягувати. Але поки не доведуть до такого стану, то будеш чекать, чекать, чекать.
Семенівни сусідка• вчера в 15:10
Ответ дляКопуша
Да нет, у нас не так.
Очень даже так. К узкому попасть уже проблема
Семенівни сусідка• вчера в 15:11
Ответ дляВарена цибуля
так мы и получаем, но вы же рассказываете про открытие дверей с ноги, наверное по себе судите ))
А вы как судите обо мне не зная меня? Смотрите за собой.
Перловая Кашка• вчера в 15:49
Ответ дляЗліпок ступні
Ви платите окремо з своїх податків цю страховику і окремо мутюель, нічого не безкоштовно. Користуються безкоштовно лише непрацюючі , але це за рахунок тих, хто працює
Ну так в Україні я теж оплачувала з податків медицину. Але по факту навіть 70% вартості послуг мені ніхто не покривав. І йдучи до лікаря я ще раз платила 100% вартості. Тобто оплачувала її двічі. То це для вас теж страхова медицина?
Варена цибуля• вчера в 16:08
Ответ дляСеменівни сусідка
а как вы судите о других, не зная их? почему за собой не смотрите?
Зліпок ступні• вчера в 16:22
Ответ дляПерловая Кашка
В Україні нема страхової медицини. Подарки йдуть невідомо куди. У Франції ви платите саме конкретну суму на соціальне медичне страхування в окремо платите мутюель.
Перловая Кашка• вчера в 16:41
Ответ дляЗліпок ступні
Не пишіть дурниць! В Україні податки йдуть на медицину, згідно щорічного бюджету. Так само, як вони йдуть у Франції, на покриття 70% витрат. Тільки французька система для вас страхова, а українська чомусь ні. Тоді називайте українську систему повністю платною. Бо вона по суті і є такою. Тільки оплачується вона двічі: раз податками, а раз платою за послуги.
Зліпок ступні• вчера в 16:43
Ответ дляПерловая Кашка
Поцікавтеся деталями свого фіш де пей, тоді зрозумієте за що і скільки ви платите. В Україні не існує страхової медицини, податки йдуть куди завгодно
Гарантую неперелевки• вчера в 19:09
Бо в Україні вам все не так було, звалили в європки. Ну тепер насолоджуйтесь.
Семенівни сусідка• вчера в 20:32
Ответ дляВарена цибуля
Я не сужу, я вижу это . За собой слежу, не волнуйтесь. Я к медикам очень вежлива, это для меня люди очень значимые и уважаемые.
Ні грама• вчера в 22:06
Одна з найбільших переваг життя в Європі не так страшно захворіти. Медичне страхування покриває значну частину витрат на лікування обстеження та ліки. Люди з хронічними захворюваннями наприклад із цукровим діабетом у багатьох країнах можуть безкоштовно отримувати сучасні інсулінові помпи та інші необхідні медичні пристрої. І це лише один із багатьох прикладів того як система охорони здоров´я допомагає пацієнтам жити повноцінним життям не залишаючи їх сам на сам із величезними витратами.З нашою країною навіть поріанювати безглуздо. Потрапити до вузького спеціаліста теж можливо швидко якщо термінове питання, я з зубним болем зверталась напряму в клініку і мене прийняли в той же день, з сімейним лікарем взагілі проблем немає, приймає в день коли звернуся.