Поділіться, будь ласка, як вам відпочинок, на якій базі були? Чи працюють якісь супермаркети-магазини?
Два-три тижні і фсьо• 59 минут назад
Прежде чем ехать а Коблево, вы должны уяснить, что эти пляжи официально не открыты. И вероятность найти противопехотную мину достаточно высокая
АБВГДэшница• 56 минут назад
Відпочинок в Коблево?
Дуже екстремальний.
Миколаївське узбережжя Чорного моря повністю перекрите, доступу до води немає.
Більшість баз занедбані і покинуті, інфраструктури ніякої.
Майже щоночі обстріли.
Працює з десяток баз, такі, де є басейни.
Супермаркети не працюють, як і кафе, аптеки, кальянні і клуби.
Аквапарк працює.
Хоч я Коблево дуже люблю і фактично виросла на тамтешніх пляжах, вважаю, що туди зараз їдуть лише нерозумні люди.
А, вишенька на торті - траса Миколаїв-Одеса постійно під атаками шахедів, і там не залишилось майже ні однієї заправки.
Хорошого відпочинку.
Дуже екстремальний.
Майже щоночі обстріли.
Аквапарк працює.
Хорошого відпочинку.
Ответ дляАБВГДэшница
Відпочинок в Коблево?
Дуже екстремальний.
Майже щоночі обстріли.
Аквапарк працює.
Хорошого відпочинку.
Дуже екстремальний.
Майже щоночі обстріли.
Аквапарк працює.
Хорошого відпочинку.
Я не просила писати мені про небезпеку, я запитала, на якій базі були і чи працюють магазини, але дякую за те що стільки часу приділили тому, що я і так знаю.