Великий сатирик• сегодня в 09:40

Вопрос про удобрения для комнатных растений

Не знаю, какие удобрения лучше выбрать. Есть ли простые проверенные варианты?
неДодекаэдр• сегодня в 09:43
Кемира

Prervana• сегодня в 09:44
Мастер 20-20-20. Идеально
Яичница с беконом• сегодня в 09:47
flora growing хорошие.
но сначала чуть заморочьтесь и разберитесь в них (что они делятся на макро и микро и желательно давать и то и другое. и про кислотность почвы
Вподобайден• сегодня в 10:22
А правда, что витамин В6 дает рост растениям?
Дівка в намисті• сегодня в 10:40
ЯРОС — це екологічне органічне добриво та біостимулятор, який відновлює мікрофлору ґрунту, покращує фотосинтез та забезпечує рослини поживними речовинами. Засіб використовують для кімнатних рослин, газонів, овочів та дерев.

Без всяких заморочек - добавил в воду и полил - растения растут очень бурно
Моя улюблена страшко• сегодня в 10:54
H1-01
І добриво, і антистрес для пересадок, і стимулятор росту.
Ярос також хороший. Тільки пишуть, що багато підробок.
Тільки для квітучих раджу брати інше добриво. Безпосередньо для квітучих рослин. Там має бути інша кислотність.
Анонім Перший• сегодня в 11:22
Дивлячись які у вас рослини. Бо квітучим та яскравим варієгатним треба для квітучих, а заміокулькасам та іншим зеленушкам - треба для зелених. Там різний склад, бо вони потребують різних елементів. Вбийте в ШІ ваші рослини і він розпише
Щебетушка• сегодня в 11:39
Ответ дляАнонім Перший
Згодна.
Те, що для фіалок добре, наприклад, то кактуси вбиває.
Оскільки у мене фіалок багато, а кактусів декілька, то фіалки я підживлюю, а кактуси просто поливаю...