Кукусик• вчера в 14:45
Боюсь будувати стосунки
В лютому розлучилась зі своїм чоловіком, були одружені 6 років. Зараз мені 27 років, близько місяця спілкуюсь в романтичному плані з чоловіком. Мені з ним дуже приємно, відчувається хімія між нами. Він дуже уважний до мене, завжди хвилюється чи я виспалась, поїла. Але я чомусь боюсь будувати якісь нові стосунки, і коли він про мене турбується і гарно ставиться, то я чомусь завжди насторожена і думаю, що не заслуговую на таке. Дівчатка, от як з цим боротись?
ВільнаНазавжди• вчера в 15:00
Вы заслуживаете большего, только пока не смогли полностью отпустить то что было в прошлом, а это развод с бывшим мужем.
Всё у Вас наладится автор, вот увидите.
Фима Собак• вчера в 15:04
Получайте удовольствие от отношений,это вас ни к чему не обязывает.Вы ж не планируете завтра беременеть
Гопница-Советчица• вчера в 16:14
Не треба нічого будувати, приємно разом - проводите час, ні то ні