Хто нещодавно їздив потягом з Києва до Перемишля, за який час пройшли кордон? Чи були затримки у прибутті потягу? Хочу замовити відразу зворотній квиток не розумію який запас часу матиму.
ЗдесяЯ• сегодня в 08:47
Їхали 1.5 тижні тому була затримка 3 години після обстрілу. Перед тим зазвичай 1-1.5 була затримка. Але все залежить від конкретного потяга,звідки він їде. З Харкова, Дніпра часто затримки.
Ответ дляЗдесяЯ
А як швидко прошов сам прикордонний контроль у Перемишлі?
АнтиТанкист• сегодня в 08:56
Ездили месяц назад из Киева в Перемышль. Задержуи не было, но на пересадку не успели. Не хватило минут 15. Прибытие было в 5 утра и с контроля вышли в 8.15.
Люблю ВалЄру• сегодня в 09:01
Їхали Київ Перемишль , прибуття в 5 ранку. Затримався на 2 години. На наступний поїзд в 9.09 встигли.
ЗдесяЯ• сегодня в 09:12
Ответ дляSveta-f90c
Це часто залежить від номеру вагону. Ми стараємось брати квитки в перший вагон тоді контроль займає 15 -20хв. Якщо останні вагони то можна і 2-3 години простряти.
ЗдесяЯ• сегодня в 09:11
Ответ дляСокодавка ще та
а скільки коштує жд квиток з перемишля до варшави?
Зайдіть на Intercity.pl
Губи до вух• сегодня в 09:58
Ответ дляСокодавка ще та
Лучше ехать до хелма
Сокодавка ще та• сегодня в 10:24
Ответ дляГуби до вух
Лучше ехать до хелма
із Запоріжжя тільки до Перемишля потяг..і прибуває о 8-20... а поізд з перемишля тільки о 5 ранку...
ПодругаМужа• сегодня в 11:56
Ехали неделю назад, опоздали на час, границу тоже где-то за час с небольшим прошли. Поезд должен быд прийти в 5 утра, можно былоиуспеть на 7-50, но очень ыпритык, уехали электричкой в 8-20