Чижик Пижик• вчера в 10:48

пароочисник

чи варто своїх коштів? на відео в рекламі вони показують, як чудово пароочисник справляється з брудом та жиром. але моя квартира не в такому стані, як наче там не прибирали 5 років. чи є сенс купувати? це полегшить прибирання?
Першоклашка• вчера в 10:49
грязь - да
жир - не очень
стоит ли - не стоит

РокерША• вчера в 10:50
Ним добре вибивати бруд з різних щілин, кутків.
СирОжино пирОжино• вчера в 10:51
Без химии не справляются.
Выдуть грязь под давлением пара в труднодоступных местах + межплиточные швы.
Мою полы иногда (рефленный линолиум).
ЧупакабраЗеБест• вчера в 10:55
я купила, че то не зашел. плитки мало. только в ванной нужне . ну еще на кухне на полу, и то мелкая территория.
ради этой мелкотуры его наоплнять, разогревать - этож заебацца.
Аноним_1858• вчера в 11:01
Мию ним вікна і підлогу, мені подобається, вимиває до скрипу.
ЧупакабраЗеБест• вчера в 11:04
Ответ дляАноним_1858
а какой у вас пол?
Мюллерная• вчера в 11:26
Мию підлогу,ламінат та плитка,плитку у ванній та на кухні,вікна,душевну кабінку,та усілякі крани та іншу сантехніку проходжуся паром з насадкою тонкою,під настрій.Якби його не було сильно б не страждала,або може купила якусь більш легку та компактну модель,бо мій дуже громіздкий,але якість миття мені подобається.
Аноним_1858• вчера в 12:11
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а какой у вас пол?
Лінолеум