Витворунка• вчера в 14:59
Як смачно замаринувати курячі стегенця для грилю?
Напишіть свої перевірені рецепти. Дякую.
Завжди з рушником• вчера в 15:03
якраз збираюсь готувати в аерогрилю. сіль, перець, приправа до курки, шрірача - сьогодні буде такий маринад.
Чаклунка-ведунка• вчера в 15:27
В соевом или терияки, сухой чеснок, перец. Если нет соевого, то могу с манго-чили замариновать, тоже вкусно.
мегамоСГ• вчера в 19:06
Майонез, гірчиця, лимонний сік, трішки соевого або бальзаміку, сіль, приправа для мʼяса «приправка ексклюзив»
Правда, цілі стегна ніколи не готую, філе стегна для мультипічки.