На часах почти час дня. Почему нет ни одного заявления Зеленского про обстрел Киева, и перспективы что будет дальше? Почему он молчит? Где он вообще находится?
З усією повагою і співчуттям до киян, але хіба цієї ночі сталося щось най-най? Вам мера мало, треба ще й президента? Всім іншим населеним пунктам достатньо, а саме Києву - ні? Багато міст під обстрілами постійно, хоч і зараз гляньте на карту тривог. То йому треба безперестану говорити і говорити.
І які перспективи від президента вам потрібні саме після сьогоднішньої ночі?
Ответ дляGo go go
Президент только по Киеву должен выступать? А по Херсону, Днепру, Одессе, Сумах, Чернигову и другим городам?
Прифронтовые их практики не вспоминают уже.
Just a crow• сегодня в 13:03
По всей Украине пздц что творится, неужели по каждому пздцу Вы ждёте отчётности от президента?
Я его не защищаю, но по сути, для этого есть ответственные люди, которые об этом говорят.
Вам их мало?
Ольгис-053d• сегодня в 13:08
А что он может сказать? Зае....ли его речи. Мы сильн, ми потужні, удар буде, ми будемо мстити, бла бла....
Нихрена ми не сильни. Бобик сдох, это я про себя :( Я уже не могу. Меня сегодня так накрыло после этой ночи, когда дом трясло.
Ответ дляОльгис-053d
Это журналист ТСН вроде записала видео с котом
Blackwater• сегодня в 13:07
Ответ дляДивнулька
Тревога не равно обстрел и прилеты. Вы не в Украине,да?
Ответ дляBlackwater
Дякую, що відкрили мені очі
Я в Кривому Розі, норм для висловлювання думки з цього приводу?
Ок, уточню. Летіли онікси на Чорноморськ, шахеди на Очаків, чекати виступу президента? Чи це прерогатива тільки киян?
Blackwater• сегодня в 13:12
Ответ дляДивнулька
Дякую, що відкрили мені очі
Я не про выступ говорила, а о том что тревога не равно прилёт.
Или в Кр.роге при тревогах всегда прилеты?
Ответ дляДивнулька
Якби були повага та співчуття до киян, то ви б просто промовчали ото своє обов´зкове простирадло про інші міста
покажіть мені місто по якому випускають 40 балістик/цирконів/с400 за 1,5 години? нема такого - то ж мовчить.
І так, Київ - це столиця, і про неї говорити будуть ЗАВЖДИ більше, подобається вам то чи ні.
Blackwater• сегодня в 13:14
Ответ дляДивнулька
Спитаю: а десь врубають тривогу, коли зовсім-зовсім тиша по няпрямку?
Да. В Днепре гудит, хотя по факту в области может что-то быть. А может и не быть.
Ответ дляBlackwater
В Запорожье максимум отбой тревоги на 10 минут
Ответ дляBlackwater
Ви відповідали на мій комент в цілому, а там як раз про виступ.
Ні, не завжди. Можуть врубить, коли ще уточнюють напрямок. Може в одному кінці міста прилетіть, а в іншому і не чутно. Може буть по різному.
Єдине що, нас не попереджають про обстріли, ми в постійній напрузі.
Ответ дляАстроДок
Бозюнєчки, корону зніміть, а то сама впаде. У нас страждає тільки виключно Київ, ага.
І так, маю повагу, тому ніколи не кажу про те, де більше, а де менше. Це не привід мірятися.
Про ситуацію, коли вона не най-най, говорить мер і спеціальні служби. Цього достатньо.
Blackwater• сегодня в 13:18
Ответ дляАдляВасЯникто
В плане что гудит постоянно?
Ответ дляBlackwater
В плане что гудит постоянно?
Гудит как только дают или отбой но кабы, реактивные дроны, Фпв каждый день.
spart-5037• сегодня в 13:20
Ответ дляBlackwater
В Херсоне всегда прилеты без тревоги.
Не вижу выступлений президента
Ответ дляvetka
Додатково? 40 чи більше балістичних ракет за менше ніж 2 години це вже норма?
Але й не щось незвичайне.
В моєму мікрорайоні вже можна сказати так.
Лук´янівку трохи гірше, але більш локально, у нас чуть менше, але частіше і трохи більш розкидано по мікрорайону
Апель-синка• сегодня в 13:21
Ответ дляДивнулька
так у него работа такая - он видосики пилит каждый день, не забудем-непростим-за каждого погибшего отомстим. сценаристы пишут очередную речь. давно уже его ’звернення’ никто не смотрит, одно и то же гундосое бздо.