Цикавенная• вчера в 17:24
Скринінг 40+. Мій досвід у Добробут.
Дівчата, раджу йти.
В цей скринінг входить консультація.перша + повторна по аналізам, кардіограма, на місці розкажуть по ній, і ось ці всі аналізи взяли.
Я по лікарям взагалі рідко ходжу, тому просто для себе в нормальній клініці зробити аналізи за рахунок держави без черг і в приємній атмосфері- чому б і ні?
Тумба-юмба• сегодня в 08:56
Дивна автор) це реклама добробуту ?! І зовсім не зрозуміло, у нас, що сімейні лікарі тільки в державних клініках ?
Ранковий базар• 2 часа назад
Я проходила в державній скринінг. Окремий кабінет ,там же і кардиограмма і аналізи на прийомі взяли. Я задоволена залишилася, ніяких черг і привітні мед працівники