ЭтаваНиМожетБыть• сегодня в 11:07

Вам допоміг магній гліцинат від екстрасистол?

Уже замучилась з ними, є поодинокі, є парні. Раніше пила іншу форму магнію з В6, але на ній максимум, що сталося - це залпові екстрасистоли стали поодинокими. Тепер хочеться ці поодинокі прибрати, бо вони мене досі лякають. Розкажіть про свій досвід?
А я кумедна• сегодня в 11:10
Як ви знаєте про свої екстрасистоли, це субʼєктивне відчуття чи ви добовий холтер робите регулярно?

автор ЭтаваНиМожетБыть • сегодня в 11:17
Ответ дляА я кумедна
Холтер робила, але зараз орієнтуюсь на власні відчуття. В реальності не всі екстрасистоли відчуваю, відчуваю, скажімо так, лише шлуночкові. Але загальна кількість типу в межах норми.
Водійка хімарса• сегодня в 11:20
У вас добре працює плацебо
Водійка хімарса• сегодня в 11:21
Етацизин це перший препарат який працює на всі 100%
Далі , це відмова від кави і тд.
Знизити стрес до мінімуму.
Але це неможливо.
автор ЭтаваНиМожетБыть • сегодня в 11:22
Ответ дляВодійка хімарса
У вас добре працює плацебо
Чому плацебо? Ви гадаєте, вплив електролітів на серцевий ритм - це плацебо? Чи на вашу думку все, що не антиарітмікі - це фуфломіцини?
автор ЭтаваНиМожетБыть • сегодня в 11:24
Ответ дляВодійка хімарса
Далі , це відмова від кави і тд.
Знизити стрес до мінімуму.
Але це неможливо.
Так, стрес зменшити неможливо, навіть переїзд у спокійніше місто потягне за собою стрес: оренда, нова робота, адаптація і все таке інше. І в Києві лишатись - теж стрес. Єдине, Етацизин - важкий препарат. Як його переносите? Він у вас вторинні аритмії не провокує?
Ищу-брожу• 23 минуты назад
Призначали при екстрасистолах бета-блокатор. Також купляла в фітоаптеці фітовитяжку Екстрасистолік. Менше стало екстрасистол набагато. Перестала приймати препарати, знову відчуваю екстрасистолію.