Там-тарарам• вчера в 17:36
Після операції на грижу стравоходу ранковий понос мучає 9 місяців- які аналізи
Саме виникає коли їм свіжі фрукти, капусту
Які аналізи я можу здати?
Бо лікар написаі тільки про кров в калі здати
Можливо на ферменти є аналізи?
Хочу сама розібратись здати більший пакет
Видалений жовчний 20 років тому, але понос не мучав рівно до того дня поки не зробили операцію на грижу стравоходу
Дуже дякую всім
Які аналізи я можу здати?
Можливо на ферменти є аналізи?
Дуже дякую всім
Най хоч раз• вчера в 17:43
Узнать мнение ещё как минимум одного врача, а не на советчице заниматься самодиагностикой
Ждушечка• вчера в 17:48
Вы же ответили на свой вопрос, овощи и капуста,отсутствие желчного. Сама по себе операция по удалению грыжи пищевода на переваривание и усвоение пищи ну никак не влияет! Это просто совпадение. И да, что вы имеете ввиду под словом,, понос,,?
Нафаня Маня• вчера в 19:21
В мене жовчний видалений 30 років назад. І десь 10 років як поступово почались проблеми з травленням свіжих фруктів, овочів.
Сільський ансамбль• вчера в 20:21
У меня нет таких операций. Но если поем кабачков, ягод или арбуза, то на следующий день лучше надолго от туалета не отходить.