Колупалочка• вчера в 00:43
Де є якісне навчання в Україні?
Економіка дата аналітика або АІ бажано з вивченням англ мови (кбал 185)
Де вчаться ваші діти та задоволені якістю та рівнем прикладних знань?
Замріяна• вчера в 01:01
Нигде. Вышка в Украине полная фигня. Даже айтишка уже хромает. У нас идет полный разрыв теории и практики.
Форточка• вчера в 01:24
Ответ дляЗамріяна
Даже? Когда она не хромала в вузах?
Куплю орехи• вчера в 01:24
Kse, але конкурсний бал на бюджет може бути замалий. Моя дитина навчається, дуже подобається.
Сірничок• вчера в 01:25
Ответ дляКуплю орехи
Какая специальность?
Сірничок• вчера в 01:56
Ответ дляБаба_Воля
Подскажите сколько в год платить?
На сайте KSE и на Edebo есть информации
Аноним_1859• вчера в 06:04
Ответ дляБаба_Воля
Подскажите сколько в год платить?
Зараз ціна 210тис грн за рік навчання в KSE
...аяприкольная• вчера в 07:59
Ответ дляБаба_Воля
Сама сыну выбираю, вроде во Львове нормальные вузы, но платно
Немає бюджетних місць?
Колупалочка
• вчера в 08:27
Якщо чесно все це розглядали
Дитина не пройшла по співбесіді в КШЕ (занадто скромна вона )
Дякую за думки
Весела бджілка• вчера в 09:42
KSE/УКУ, далі все інше, мабуть Могилянку б поставила але з самостійним вивченням сучасних речей. А в KSE що, тепер по співбесіді беруть, а не по рейтинговом балу, чи там бюджетних місць дуже мало ? Не зовсім зрозуміла до чого тут скромність, якщо в пріорітеті інші якості для навчання.
Замріяна• вчера в 10:11
Ответ дляФорточка
Даже? Когда она не хромала в вузах?
Я не хотела, чтоб набежали ценители КПИ 🤷♀️ Поэтому и написала помягче.
Колупалочка
• вчера в 12:10
Ответ дляВесела бджілка
Там після подачі на гранту співбесіда, трохи хвилювалася, збивалася у відповідях
Без QR коду• вчера в 14:26
Ответ дляАноним_1859
У Львові нормальний УКУ, він платний, бо приватний
У мене там дитина вчиться на ФПН, їй дуже подобається...
Весела бджілка• вчера в 18:44
Ответ дляКуплю орехи
А поділіться трошки враженнями, який факультет, як викладання, що подобається? У мене менша підростає, приглядаюся до них. Старший коли всутпав в 2023 вони тільки -тільки перші бакалаврські програми відкрили, ще ні в кого навіть було відгуки питати, та й з війною пришлося дещо міняти плани по навчанню.
Куплю орехи• вчера в 19:17
Ответ дляВесела бджілка
Сходіть до них на день відкритих дверей. Вони доволі часто проходять.
Навчається на бакалаврській програмі ’штучний інтелект’ на бюджеті.
Що подобається? Та все. Матеріально-технічна база, викладачі адекватні, навчальна програма сучасна, а не відстає від реальності на 5-10-і більше років (згадую свій КПІ і розумію, що дитині такого не побажаю). Вчитись, звісно, треба. Жорстко слідкують за академічною доброчесністю.
Якщо не набереш мінімум балів (60%) по предмету, злітаєш з бюджету і адью (з контрактом простіше - за доплату можна повторно пройти предмет). Так само і грантовики, навіть суворіше - вони мають показувати свою ’талановитість’ дуже гарними балами, інакше можна втратити грант.
Постійно є спілкування з академічним директором щодо навчання, якщо якісь моменти стосовно викладання предмету виникають, їх намагаються вирішити, тобто я бачу бажання дійсно навчити.
Якось так...
Весела бджілка• сегодня в 10:36
Ответ дляКуплю орехи
Якось так...
Оце ваша дитина молодецб, на бюджеті на самому популярному напрямку! На дні відкрити дверей ми колись ходили зі старшим, то все красиво - це ж реклама. А от відгуки реальних студентів значно цікавіше, дякую. А є окремо бюджетники, окремо грантовики? Навчання, у них все офлайн ? Мені зається, що було вказано, ніби з другого курсу навчання англійською ? Цікаво дійсно про навчальну програму і викладачів, особливо на ШІ, бо тут не може бути програми, складеної 5-10 ть років тому, все значно швидко розвивається. Син провчився в КНУ/ФКНК рік, його друзі вчаться і зараз, то там нічого сучасного від слова зовсім. Одна лабораторія красива, яку всім показують на ’картинках’, але толку з неї ніякого. Так, математична база буде сильна, але все інше самостійно вчити-осовювати, нажаль.
Миллениалка• сегодня в 10:45
Ответ дляКуплю орехи
Якось так...
А как у них с общежитиями?
Куплю орехи• сегодня в 11:53
Ответ дляВесела бджілка
Бюджетники, контрактники і грантовики всі навчаються разом. Грантовики це ті ж самі контрактники, але за них платить якийсь спонсор.
Навчання офлайн, але розклад трохи незручний може бути. Приміщення основне не вміщає всіх студентів, вони їх набирають в надії колись відкрити корпус на Оболоні, але поки що ніяк не відкривається він. Ще й укриття має обмежену місткість, тому одночасно в усіх аудиторіях заняття не проводяться.
Тому бувають ’вікна’, буває що і частина пар зранку, частина ввечері допізна. Ще й розклад міняється постійно. Крім того, розклад там не для групи, а індивідуальний.
Можуть бути пари зі студентами з різних груп і різних спеціальностей.
Про програму нічого конкретного не скажу, бо дитина живе окремо, якусь інформацію про навчання мені видає доволі дозовано та і я в цьому вже не дуже розбираюсь. З того, що називала мені, то ніби як доволі сучасні технології. Це окрім доволі великої кількості математики різної перші два курси.
Навчання ну не все англійською, але деякі предмети так
Куплю орехи• сегодня в 11:58
Ответ дляМиллениалка
А как у них с общежитиями?
Нема гуртожитків, але наче як вони допомагають фінансово з орендою житла. В дитини прописка київська, тому не цікавилась подробицями