Встидаюся запитать• 2 часа назад

Бачили вже, що трапилось?

Угорщина знов заблокувала Україні вступ до ЄС. Петер Мад´яр наголосив, що прискореного вступу України у ЄС не станеться. Відкриття нових кластерів відбудеться першого вересня, але Угорщина наголосила, що і тоді заблокує вступ України до ЄС.

Греція у свою чергу заблокувала 21-й пакет санкцій, який хотіли накласти на РФ.
автор Встидаюся запитать • 2 часа назад
Перемога за перемогою

Пес Патрон• 2 часа назад
Какое нафиг ЕС, господи
Кили и Манджаро• 2 часа назад
Дякую тобі,Мадяре!
Яжбоматусяблін• 2 часа назад
Так а шо хотят от Украины?
Моль Моллівна• 2 часа назад
А если б не он, то уже завтра бы в ЕС
Щаслива Я• 2 часа назад
А ви очікували чогось іншого?
автор Встидаюся запитать • 2 часа назад
Ответ дляЩаслива Я
А ви очікували чогось іншого?
Удалено администрацией...
АяВсёЗнаю• 2 часа назад
Ничего особенного не случилось.
Это всегда было предметом торга, никогда не шло не гладко.
Со всеми договорятся - и с Венгрией, и с Грецией. Кинут им для этого какой-нибудь кусок.
Україна понад усе!• 2 часа назад
Ответ дляЯжбоматусяблін
Так а шо хотят от Украины?
Шоб воевала не останавливалась

Я не чарівниця вам• 2 часа назад
Нас туди не пустять ніколи. Пора вже це усвідомити раз і назавжди. Яка різниця хто проти.
Яжбоматусяблін• 2 часа назад
Ответ дляУкраїна понад усе!
Шоб воевала не останавливалась
Не, ну причины какие-то озвучили?
автор Встидаюся запитать • 2 часа назад
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Навіть ніхто і не намагався нас туди брати. Ніколи
АяВсёЗнаю• 2 часа назад
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Удалено администрацией...
Щаслива Я• 2 часа назад
Ответ дляЯжбоматусяблін
Так а шо хотят от Украины?
Самую малость
’і вимагають імплементації сотень євроінтеграційних законів’ осбосрались уже на слове закон
Дадосвидания• 2 часа назад
Тоже мне новость…
А кто-то еще надеется вообще, что Украину в ЕС возьмут?
Я не чарівниця вам• 2 часа назад
Ответ дляАяВсёЗнаю
Удалено администрацией...
Щось пішло у вас не так по життю? Чи є набір слів і круто їх писати?🤣
Яжбоматусяблін• 2 часа назад
Ответ дляЩаслива Я
Самую малость
Не пора ли им отключить газ?
автор Встидаюся запитать • 2 часа назад
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Це тупий бот
Швидка Настя• 2 часа назад
Ну і правильно. Всі країни проходили свій шлях, не швидкий, а Україна хоче поза всіх правил і одразу. Так не буває.

Кашпо• 2 часа назад
Горе то какое…
автор Встидаюся запитать • 2 часа назад
Ответ дляЯжбоматусяблін
Не пора ли им отключить газ?
Газ, який нам не належить?) Знов будемо в ізоляції. Нас ітак усі сусіди ненавидять
Я не чарівниця вам• 2 часа назад
Ответ дляАяВсёЗнаю
Удалено администрацией...
Яка ж гарна у вас українська мова. Як у справжньої патріотки ’ не матрьохи’😂
Фуліганка• 2 часа назад
В НАТО уже вступили, сейчас и в ЕС вступим. Не волнуйтесь
Я не чарівниця вам• 2 часа назад
Ответ дляВстидаюся запитать
То чому вас так здивувала ця новина?
АяВсёЗнаю• 2 часа назад
Ответ дляЩаслива Я
Самую малость
Матрехи любят демагогию.

Греция не подписывает санкции, потому что хз а своего олигарха переживает.
Венгрия против супер ускоренного варианта для Украины, с которой у нее свои тёрки.
Яжбоматусяблін• 2 часа назад
Ответ дляВстидаюся запитать
А транзит через воздух проходит? Всегда могут произойти непредвиденные поломки.
Пес Патрон• 2 часа назад
Ответ дляМоль Моллівна
А если б не он, то уже завтра бы в ЕС
Сразу после перемоги осенью
Україна понад усе!• 2 часа назад
Вы вообще видели как живется населению в ЕС?Например,Болгария. Перешли на евро и ценники просто заменили с лева на евро, а цифры остались те же. Зарплата в этой акции не учавствовала. Просто представьте, в магазинах вместо грн напишут евро,норм будет? А еще у них нет местного производства. Например детские пюрешки,соки у нас есть заграничные дорогие и наша дешевая . А у них только заграничные....
Teonaa• 2 часа назад
Я б на місці (на їх місці, чи на місці Зел-го) давно перестала навіть обговорювати те єс. Кому воно зараз треба і для чого.
Біженців хай обирають; зброю там; ну санкції - як більше нема про шо…ну ее вступ же в єс. Мусолять, мусолять..цей ще щ ними це мусолисить, наш. Боже боже
автор Встидаюся запитать • 2 часа назад
Ответ дляЯжбоматусяблін
Тоді вони будуть нам відповідати. Почнуть нашу логістику різати, експорт, торгівлю. Ми постраждаємо набагато більше за них. Куди вже більше. Припиніть думати як сомалійській пірат