З понеділка на дієті• 2 часа назад
Чи норм віддати дитину в садочок якщо немає допомоги?
Одразу скажу, що я дуже люблю свого малого. Допомоги від чоловіка немає , мама померла (
А я просто вигоріла і дуже втомилась .
Дитині 2 роки і чи це норм віддати на пів дня до садочку?
Переживаю, що буде часто хворіти
А я просто вигоріла і дуже втомилась .
Переживаю, що буде часто хворіти
Несу добро людям• 2 часа назад
Болеть будет. А какие варианты у вас есть?
Отдавать, там будете смотреть по ходу.
Фенте Фря• 2 часа назад
Вы в декрете? Если да, не отдавайте ребенка до трёх лет в садик. Попросите мужа вам помочь, договоритесь с ним как-то, найдите слова и аргументы, но не отдавайте до трёх лет ребенка в садик.
Покорительная• 2 часа назад
Нормально. Необязательно проводить с ребенком 24/7. Надо и на себя время тратить, отдыхать. Вы у себя одна
З понеділка на дієті
• 2 часа назад
Ответ дляФенте Фря
Чому саме до 3х?
Чоловік військовий, немає про що домовлятись
Мальчун-задирун• 2 часа назад
В мене навіть питання таке не виникало. Своїх синів віддавала в рік і 8 і в рік і 10. І чоловік в мене з дітьми дуже допомагав. Правда, я вийшла на роботу. Але в нас були мами, які сиділи до 3-х в декреті. Коли хотіли - приводили діток, ні - дома сиділи. Взагалі класно
З понеділка на дієті
• 1 час назад
Ответ дляМальчун-задирун
Часто почали хворіти після того, як віддали в садочок?
Фиктивная• 1 час назад
Не нормально маючи чоловіка не мати від нього підтримки
Навіщо вам такі відносини, де вас не хочуть розуміти?
мимАпроходила• 1 час назад
Це норм навіть якщо є допомога. Хворіти буде, але моя хворіє тільки в холодну пору року
ЖонДуан• 1 час назад
Жила сама з сином. Син до садочку пішов в 3 з половиною. Через те, що ніхто не допомагав.
Вдома займаалася репетиторством ( математика)
мимАпроходила• 1 час назад
Ответ дляФенте Фря
Чому? Ви думаєте дитині краще з замаханою мамою?
ЖующаЯКонфету• 1 час назад
Ответ дляМальчун-задирун
Чесно,з висоти прожитих років,2 р дуже малі,краще 3.Просто в мене був безвихідь,Якби не скрутне становище,ніколи б в житті таку маленьку дитину не віддавала.
Анонімус• 1 час назад
Звичайно, це саме той вік, обох дітей віддавала в 2 роки. Закордоном в рік і раніше віддають.
Пускаю бісики• 1 час назад
Мій пішов в 3, бо була допомога. У подружки десь в 2, бо вона сама в місті, чоловік військовий. Абсолютно їі розумію. Про хворіти- тут як повезе. Всі діти коли приходять в нове середовище хворіють. Хтось більше, хтось менше. Розгляньте всі рекомендовані вакцини і оцініть, чи хочете ви їх зробити аби знизити ризик ускладнень.
Лапка• 1 час назад
Ответ дляФиктивная
От цікаво... А якщо чоловік працює з ранку до пізнього вечора, то також кидати,бо совісті у нього точно немає ?
Фиктивная• 1 час назад
Ответ дляЛапка
Ні, потрібно забити на емоційний стан своєї дружини.
Фенте Фря• 1 час назад
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Чому саме до 3х?
В 3 года ребенку можно объяснить, что мама его заберёт вечером, он будет ждать, а в 2 года.......Для ребенка это стресс остаться без мамы в таком возрасте. Они ещё толком то и рассказать ничего не могут в 2 года. В садике каждую тревогу детей ведут в укрытие, а тревоги сейчас одна за другой, бывает и в тихий час (сон). Иногда большую часть дня они в укрытиях сидят. Вам не жалко будет своего ребенка?
Вы устали, я понимаю, но если б вы знали как плохо ребенку без мамы, а особенно когда там ещё 10-20 других детей и он ещё и защитить себя не может, если у него будут забирать другие детки игрушки. Не отдавайте его сейчас в сад. Потерпите годик. Поверьте вашему ребенку будет хуже без вас в саду, чем вам сейчас с ним дома.
Тепличная• 1 час назад
Обидві з 1 і 1,2 у приватних садочках були, далі державні . Хворіли мало, нічого страшного із садочка не приносили . То було найкраще рішення , їх там всьому навчили.
Сиренькая• 1 час назад
Ответ дляФиктивная
У автора військовий. Ще у вас є особисті претензії?
#Пойду_кгадалке• 1 час назад
Думаете за границей в 4-6-12 месяцев отдают в детский сад потому что не любят детей?
Ответ для#Пойду_кгадалке
Бо там держава вважає що люди дофіга прохлаждаються)) ну пішла ж в Німеччині тема про лікарняні оно
В срср з народження в яслі. Бо станок ждать не буде.
Зараз дають три роки, треба до останнього потерпіти і віддати коли дитина готова