Грамотний хвіст• сегодня в 11:36

Хто така жінка-скуф?

У часи моєї безбородої юності таких жінок називали ’тітками’ чи ’бабищами’, але часи змінюються, отже, змінюються і мовні форми висловлювання тієї чи іншої соціального явища.

То хто ж така скуфіня ?

Зовнішність скуфіні

Жінка-скуф не відповідає загальноприйнятим канонам краси, але дуже намагається до них дотягувати. Неправильне харчування і розмаїтість майонезу в їжі неминуче призвело до появи живота і складок з боків живота. Жінка-скуф повнотіла та рожевощока.

Недоліки у комплекції тіла вона намагається компенсувати за рахунок третинних статевих ознак. А саме:

Неадекватної довжини нарощених нігтів, диких форм і розмальовок, що ’виривають око’.

Неадекватної довжини накладних вії, на яких, при інтенсивному морганні, можна злетіти вище за гору Фудзі.

Яскравий макіяж, у якому одночасно поєднуються всі тренди б’юті індустрії.

Татуювання, які мають бути видно оточуючим. У малюнках на тілі переважають геометричні орнаменти, а також флора з фауною в образах: лілій, метеликів, птахів і хижих звірів, що застигли в польоті.

Ми пам’ятаємо, що йдеться не про жінку у віці, а про молоду, по суті, дівчину +— 30 років, якій ще не чужі мрії про солодке життя. Жінка-скуф за зовнішністю, це одночасно і дівчина репера, і досвідчена домушниця, яка відмотала термін, і ескортниця теличка в дубайському джакузі, однак головне добропорядна мати сімейства.

В одязі переважає спортивний стиль. Якщо ви бачите дівчину в плюшевому спортивному костюмі, розтягнутому у попи і на колінах, в кутках або репліках Balenciaga, то це вона — Skuf girl.

Окремо варто сказати про шапку скуфінь. Тут не обійтися без Зигізмунда Фрейда.

Інтимне життя і гадане їй задоволення, у світі скуфінь у великому дефіциті. Це призводить до проєкції бажання отримати чоловічу гідність на шапку. Шапка жінок — скуфів мають форму витягнутого конуса. Вона ніби намагаються пронизати небо. Однак, це не більше ніж несвідоме бажання і прямий натяк ’Потрібен чоловік з великою гідністю’.

Спосіб життя скуфінь

Така жінка любить лежати на дивані животом нагору і скролити стрічку, одночасно закидаючи в рот різну шкідливу погань. Так можуть проходити дні, тижні, століття.

Причому роботи можуть бути різні: від касирки до керівника відділу, цеху, фірми.

Гроші потрібні скуфіням для розваг. Їхні місця сили — це сауни, караоке бари, пляжі. Душа скуфінь вимагає свята, і жити без нього не може.

Не маючи можливості ходити в місця дозвілля щодня, скуф та скуфіня підкріплюють побутовий алкоголізм один одного, щовечірнім вживанням пива.

Ментальні установки скуфінь

Жінка-скуф не сумнівається, що кохана багатьох і виняткова. Що на Заході живуть одні збоченці, але, разом із цим, все західне обожнює. Вона рефлекторно хреститься на маківки куполів, але різниці між православ’ям та католицизмом не знає. Але ці парадокси її не бентежить.

Чоловіки для неї діляться на лохів та нормальних пацанів. Її скуф за часів весни та закоханості бачився їй саме нормальним і перспективним пацаном, але у якусь мить щось пішло не так. Тому в обозі у скуфіні проблемний чоловік та дитина, з якими вона не дуже розуміє, що робити.

Слів аб’юз та нарцисизм у її лексиконі немає. Вона сама кого хоче аб’юзе і ким хоче маніпулює. Така людина живе тут і зараз. Така людина ідеальний споживач та незамінний електорат. Скуфіні — найактивніша частина жіночого населення. На їхній енергії тримаються заводи та фабрики, економіка та ВВП держави, всі жіночі форуми.
ДинамоКит• сегодня в 11:38
У меня с ней ассоциация почему-то

Люблю ВалЄру• сегодня в 11:40
Це називалося жлобіха
автор Грамотний хвіст • сегодня в 11:50
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Це називалося жлобіха
Скуфіха
Колдунья-вещунья• сегодня в 11:53
Свєтка Базаренко
автор Грамотний хвіст • сегодня в 11:54
Ответ дляКолдунья-вещунья
Свєтка Базаренко
Така людина ідеальний споживач та незамінний електорат. Скуфіні — найактивніша частина жіночого населення. На їхній енергії тримаються заводи та фабрики, економіка та ВВП держави, всі жіночі форуми.
Кракадэ• сегодня в 12:00
Ответ дляГрамотний хвіст
Ну, що ж, поздоровляю Вас, пані скуфиня.
автор Грамотний хвіст • сегодня в 12:01
Ответ дляКракадэ
Тут усі скуфині
автор Грамотний хвіст • сегодня в 12:01
автор Грамотний хвіст • сегодня в 12:02

Потішаюся• сегодня в 12:14
Любительница пива и мангала. Наглая, реактивная, перебивает всех. Энергетика буйной. Ресницы 7Д, когти чёрные, слива, цвет зеленки. Спортивный гламур. Толстая подошва на шлепках, покатая спина. Обязательно бейсболки со стразами.
Продавчиня кіз• сегодня в 12:13
Вони всі в Німеччині, обсирають німкень без вій і нігтів
Цвірінь• сегодня в 12:14
блин, я была уверена что тут про меня, а тут диаметрально противоположное
Шукаю трусики• сегодня в 12:16
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Це називалося жлобіха
Ждобиха это жадная)
Шукаю трусики• сегодня в 12:17
Ответ дляКолдунья-вещунья
Свєтка Базаренко
Не подходит, т.к. ей не 30 лет) а по описанию автора это молодая женщина
автор Грамотний хвіст • сегодня в 12:18
Ответ дляШукаю трусики
Скуфиня це тітка, а тітка може бути і в 18
автор Грамотний хвіст • сегодня в 12:19
Ответ дляЦвірінь
Добре що це дуже корисно для всіх, не тільки вас
Цвірінь• сегодня в 12:20
Ответ дляГрамотний хвіст
что именно полезно?
автор Грамотний хвіст • сегодня в 12:20
Ответ дляЦвірінь
что именно полезно?
Знати хто така скуфиня
Шукаю трусики• сегодня в 12:20
Ответ дляГрамотний хвіст
Вы хоть читаете что пишете?
«Ми пам’ятаємо, що йдеться не про жінку у віці, а про молоду, по суті, дівчину +— 30 років, якій ще не чужі мрії про солодке життя.»

автор Грамотний хвіст • сегодня в 12:21
Ответ дляШукаю трусики
Вы хоть читаете что пишете?
Я таких скуфинь і в 18 років бачила
Шукаю трусики• сегодня в 12:23
Ответ дляГрамотний хвіст
Я таких скуфинь і в 18 років бачила
У меня ассоциации все же с женщинами 30-45 лет, которые «смешно молодятся», любят базарный стиль общения и в одежде, яркий макияж/нарощенные ресницы, выставлять свои сиси напоказ, любят пьянки-гулянки и имеют лишний вес
автор Грамотний хвіст • сегодня в 12:23
Ответ дляШукаю трусики
Тут переважна більшість таких тіток скуфок совьетчиць
Шукаю трусики• сегодня в 12:29
Ответ дляГрамотний хвіст
Не уверена) под описание подходит разве что love-love-love
А так многие тут на спорте/пп/любят Zara-massimo-Uniqlo/высокие требования к мужчинам и отдыху
автор Грамотний хвіст • сегодня в 12:29
Ответ дляШукаю трусики
Це також скуфкі