Котогосподиня• вчера в 21:58
Дівчата така гістопатологія
Морфологічна картина відповідає залозистому поліпу ендометрію функціонального типу.
Чи призначала гінеколог лікування гормонами після видалення поліпів ?
Томатико• вчера в 22:15
Я поставила Мірену після третьої гістероскопії. Рік пройшов, нових поліпів не має. Надіюсь, що допоможе і надалі. А після двох пропонували, я відмовлялась, боялась гормонів. Але і поліпи, то є недобре
12 галюцинаций• вчера в 22:31
Розкажіть як вам брали цей аналіз? Під загальною анестезією?
Мені гінеколог навіть до видалення рекомендував спіраль. Казала, що це найкращий метод.