Голодаю• 27 июля в 20:50
Багато огірків. Потрібен перевірений рецепт.
Привезли мені друзі щойно два тазика огірків і залишили під дверима.
Мушу їх закрити в банки. Допоможіть з перевіреними рецептами, можна декілька. Буду дуже вдячна…
Голодаю
• 30 июля в 18:57
Ответ дляЛюбви вам!
Я можу дати тільки рецепт квашених, годиться? Бо на зиму я не катала ще.
Давайте. Одну банку закрию. Багато від кого чула шо смачно.
Любви вам!• 30 июля в 19:25
Ответ дляГолодаю
Берете кавун, нарізаєте скибками, робите посолочну суміш (по 1 стол ложці солі, цукру і гірчиці порошком), це суміш розрахована на одну трьохлітрову банку, складаєте скибки кавуна і пересипаєте сумішшю, заповнили до верху банки і закрили пластмасовою кришкою і в теплі хай стоїть кілька днів, кавун дасть сік і банка заповниться розсолом, можна іноді потрусити, за приблизно 3 дні прибирайте банку в холодильник ще на добу і можна пробувати. Я знаю, що багато хто ненавидить солоні кавуни, я їх обожнюю, взимку часто купую там де продають квашені овочі.