Ameli45• 2 часа назад

Діти

Пояснюю ще раз свою ситуацію
Доброго дня
Я Ангеліна
Мені 32
Старша донечка зі мною з народження, чоловік гуляв і ми розвелися
Почав допомагати ірк тому.
Другий чоловік на руках носив,потім ставав жорстоким,після народження дитини взагалі чокнувся. Почав піднімати руку.
Ми жили на орендованому житлі
Але. В листопаді дуже підняли ціну я з старшою дитину і меншою поїхали в Теофіполь до батьків. Інколи менша була у нього два місяці,бо я працюю
В червні обнаглів Приїжджала до нього,міг не впустити. Поставив ультиматум оплачую інтернет,рахунок їжу,купую малій батут і йому телефон на день народження.
Я розуміла,що краще щоб двоє діток були біля мене. Три дні я з дітками разом.
Тому і не питала чи жорстоко я ,бо я працюю і малеча живе зі мною. А йому більш допомагати не хочу
Баба Йога• 1 час назад
Шо?
Кому вы все это пишите?

Svitlo_• 1 час назад
Нічого не зрозуміла та продовжуйте
Моторошні троянди• 1 час назад
Очень важная информация. Как Вы дожили до 32 годиков без Советчицы?
Блондинка у Законі• 1 час назад
Ничего не понятно, но очень интересно...
Электричка• 1 час назад
І шо далі?
Моторошні троянди• 1 час назад
Ответ дляБлондинка у Законі
Чую, нас ждёт новая Санта Барбара с подробным, нудным и никому не нужным жизнеописанием.
Моторошні троянди• 1 час назад
Ответ дляЭлектричка
І шо далі?
Далі буде (с)
Блондинка у Законі• 1 час назад
Вы дважды в разводе, в обоих браках у Вас по дочке. Младшая жила с отцом, но Вы не хотели платить алименты (помогать) поэтому забрали и младшую к себе. Правильно? Вопрос в чём? Какой Вам нужен совет, по поводу чего?
Моторошні троянди• 1 час назад
Автор, посоветую Вам не на Советчице сидеть или искать новый пестик, чтобы третью дитачку родить, а заняться своей головой у психолога. А то у Вас каждый новый муж лучше предыдущего. И это - предохраняйтесь, не нужно рожать от каждого мужика. Займитесь двумя, которые уже есть.

Тектологиня 80lv• 1 час назад
А де вже пояснювали?
Можна посилання на тему?
Я матуся, мені можно• 1 час назад
Как обнищал ум троллих
Электричка• 1 час назад
Ответ дляТектологиня 80lv
А де вже пояснювали?
Можна посилання на тему?
Зайдіть в теми автора, там їх всього 3
Блондинка у Законі• 1 час назад
Ответ дляМоторошні троянди
Та да... свекровь и переживательная кума из Германии ’ заглохли’, нужен новый персонаж...
So_so• 1 час назад
Не будьте сильно злыми, автор не тролль, просто не совсем ок.
18 мнеУЖЕ• 1 час назад
Х..ня якась. Писаки зовсім ліниві стали, чат джипіті за них працює.
автор Ameli45 • 1 час назад
Ответ дляБлондинка у Законі
Я давала йому більше як аліменти до 6000 в місяць
автор Ameli45 • 1 час назад
Ответ дляМоторошні троянди
Дякую. Я лежала в лікарні психіатрії такщо з психікою вже всео
автор Ameli45 • 1 час назад
Ответ дляSo_so
Дякую
Блондинка у Законі• 1 час назад
Ответ дляAmeli45
А сколько Вы думаете тратится на маленького ребёнка в месяц? Еда, одежда, памперсы, средства для ухода, игрушки, и т.д.

автор Ameli45 • 1 час назад
Ответ дляБлондинка у Законі
Більше звичайно
До 10000
В дитини там не було фруктів,м´яса
Гроші йшли на комуналку свекрухи і сигарети
Сама не знаю• 1 час назад
Ничего не понятно. Со сьемной квартиры вы уехали к родителям в Тернополь, а муж куда? Какие алименты вы ему платите, вы в разводе? Куда вы к нему приехали, где он живет?
автор Ameli45 • 1 час назад
Ответ дляСама не знаю
Ми в місті він в Житомирі. Ми не розлучені,але дитині авадв 6000 і приносила суміш і памперси
Їхала за 400 Ки,бо він в розшуку,вийти не може
автор Ameli45 • 1 час назад
Ответ дляСама не знаю
Останній раз приїхала,не пустив в дім,викликала поліцію,приїхала сестра і малечу забрали до себе
Блондинка у Законі• 1 час назад
Ответ дляAmeli45
Більше звичайно
До 10000
В дитини там не було фруктів,м´яса
Ну, и правильно, что забрали ребёнка.
Сама не знаю• 1 час назад
Ответ дляAmeli45
Не пустил в чей дом ? Его дом? Почему вы не живете вместе в этом доме? Или чего не разведетесь официально?
автор Ameli45 • 1 час назад
Ответ дляБлондинка у Законі
Ну, и правильно, что забрали ребёнка.
Користувався моїм психічним станом, який ще батьки не лікували. Але завдяки психіатру з квітня на антидепресантах радію життю
автор Ameli45 • 1 час назад
Ответ дляСама не знаю
Його дім
Там одна кімната
Ми не розведені
І там свекруха на кухні спить
Блондинка у Законі• 1 час назад
Ответ дляAmeli45
Я так понимаю Вы живёте сейчас с родителями, работа у Вас есть. Подавайте на развод и на алименты.
В новые отношения я бы пока не вступала, работайте, растите детей, найдите себе хобби какое-то, приведите свою жизнь в порядок.
автор Ameli45 • 1 час назад
Ответ дляБлондинка у Законі
Дякую
Хоча б Ви не судите
Дитину лишала заради нього
В мене шість гриж,після пологів сталися рецидиви.
Але він вважає,що тільки він вміє дитину виховувати,нікого не слухав, агресував
автор Ameli45 • 1 час назад
Ответ дляБлондинка у Законі
Моя мати проти цієї дитини,її знаходження тут. Але вона все життя думала що п свій комфорт