Агент Пинкертона• сегодня в 07:55
Як скинути з себе людей паразитів?
Я меншою була, все десь мовчала, вічно допомогала. Постійно. А зараз просто я сама в таких ситуаціях жахливих, і побачила що біля мене не має цих родичів паразитів. Терпіння закінчилося. Ігнорю. Сил на них не має, напевно самоповага появилась. Але вони від мене не відстають. Тупо приходять в двір без попередження, ти їм вже грубо відповідаєш вони все рівно. Все чекають що ти їм винна. Я вже не знаю, вже думаю може потрібен скандал.... Але знаєте як ще вони роблять, коли підсунуть зараз мені якесь 💩 - розповідають як мене люблять. І на фоні них я просто зла.
Вишневий цвіт• сегодня в 07:58
Може ви й реально зла.
Але ваше право бути злою. Поставте паркан, замок,якщо це 100% ваша приватна власність, ходити не будуть. Але й вас не прийматимуть.
Агент Пинкертона
• сегодня в 08:02
Ответ дляЯичница с беконом
Зачем вы их пускайте?
Вони заходять через ту частину де не має забору (через старий пустий будинок що біля мого). І ще живемо по одній вулиці
Агент Пинкертона
• сегодня в 08:05
Ответ дляВишневий цвіт
Може ви й реально зла.
Не знаю , вже стала зла. Приходять ниють постійно, чекають що зараз я як раніше візьму всі проблеми їхні на себе , і буду вирішувати. Фінансово також. Оце те що приходять коли ти їм сказав що тільки з попередженням. Але ж ні. Коли я чую що собачка гавкає, на мене нападає якась тривога і трясе в середині.
Яичница с беконом• сегодня в 08:05
Ответ дляАгент Пинкертона
Починить забор
Туся муся• сегодня в 08:05
Ответ дляАгент Пинкертона
так в чём проблема? ’звыняйтэ, я сама по уши в проблемах. денех нема, времени свободного тож нема. всё, адьё, я побежала. приятно было поболтать’
Кидстаффовка• сегодня в 08:06
Ответ дляАгент Пинкертона
Ещё есть люди без забора вокруг своего участка?
Туся муся• сегодня в 08:07
Ответ дляКидстаффовка
полно такого. когда сзади огороды, то как те сотки огораживать? по огородам лезут.
Кидстаффовка• сегодня в 08:09
Ответ дляТуся муся
На огород можно выйти через свою калитку,как это без забора вообще,кто хочет к дому подходит
Новопоштинская• сегодня в 08:16
Со временем отстанут. Здровайтесь и отправляйте их домой. Куча дел, помочь ничем не могу.
Вишневий цвіт• сегодня в 08:17
Ответ дляТуся муся
Якщо це свої сотки городу а не самозахоплення, то огороджують
Хвець-тець• сегодня в 08:19
Ответ дляАгент Пинкертона
Поставьте паркан. І собі безпечніше буде. Мало лі хто ще може зайти. Вночі, наприклад.
12 галюцинаций• сегодня в 08:19
Навчіться ви говорити НІ!!!
Якщо будуть до совісті вас кликати або вимагати пояснення то так і кажіть - в мене жопа .... Чому ти такий хороший родич і не допомагаєш мені? Що забув як я .... Чому ти такий черствий?
Автор то вас просто добре виховання але просто послати на куй буває досить економно щоб не витрачати свої нерви час і гроші.
ГороховаЯ• сегодня в 08:26
Ответ дляАгент Пинкертона
Сами виноваты, не надо разводить шаровиков
Интимная• сегодня в 08:32
Ответ дляАгент Пинкертона
а ви що багата, що роздаєте гроші?може просто приходять поспілкуватися, а ви вирстили з цього слона
Барабасиха• сегодня в 08:47
Так а в чем проблема, что приходят без предупреждения или что требуют решать проблемы? Допридумайте историю с примерами, а то тема заглохнет. За вас ее развивать никто не будет.
ЭтаваНиМожетБыть• 2 часа назад
Автор, є дуже простий спосіб. Просіть допомоги в них. Добрий день, тьотя Шура, як добре що Ви прийшли. Тільки Ви мені допомогти зможете. Фантазію включіть. І жалійтесь, жалійтесь на проблеми.