100pudov• 2 часа назад

Затока

Шукаю відгуки по базам відпочинку! Й саме головне, хто там був, як обрати місце проживання? Є до моста, після моста, Приморська, Лиманська, Сонячна. Шукаю недорогий відпочинок, але ніколи там не була й не орієнтуюсь. Чи є там приватний сектор чи там лише бази відпочинку? Знімати краще ближче до Аквапарку чи подалі? Може якісь місця харчування підкажете?
Прошу не писати про обстріли, міни й т.д.
осень харашо• 2 часа назад
Как можно ехать на отдых в одно из самых обстреливаемых мест?

Скляна миша• 2 часа назад
А я шукаю готелі з басейном, але на серпень вже майже все заброньоване, а ціни просто космічні, щось нормальне +- 30 тис на двох і це без сніданку навіть.
ЖивунаБагамах• 2 часа назад
Мін в морі немає?
Чи так , як вчора рятівники дитину в морі не рятували, ДНС не дали дозвіл
Сусідка знизу• 2 часа назад
Ответ дляосень харашо
Хіба затоку зараз обстрілюють?
So_so• 2 часа назад
Ответ дляСусідка знизу
Хіба затоку зараз обстрілюють?
За прошлый год видео
https://censor.net/ua/videonews/3544355/raketni-ob...
автор 100pudov • 2 часа назад
Ответ дляосень харашо
Я ж просила без таких коментарів!
автор 100pudov • 2 часа назад
Знову купа коментарів і не по темі(
Сусідка знизу• 2 часа назад
Ответ дляSo_so
За прошлый год видео
В цьому році там тихіше ніж в Одесі чи Чорноморську
Чудовий каламбур• 2 часа назад
Ответ дляЖивунаБагамах
Мін в морі немає?
Про що це ви?

Кучерявочка• 2 часа назад
Отличного отдыха!
автор 100pudov • 2 часа назад
Ответ дляСкляна миша
Так, ціни дійсно високі! Я там не була тому й не можу сказати чи піднялись вони. Я без басейну шукаю
автор 100pudov • 2 часа назад
Ответ дляКучерявочка
Отличного отдыха!
Дякую вам за коментарі особливо після того як попросила декілька разів!!!! Як за вікном показувати не буду! По темі є щось написати?
І особливе дякую за побажання «Отличного отдыха!»
So_so• 2 часа назад
Ответ дляЖивунаБагамах
Мін в морі немає?
Мне хотелось дядю этого ребенка притопить прямо там, козел. Притащил ребенка в Затоку, не смотрел за ним, подверг опасности столько людей(
Слава Українi• 2 часа назад
Ответ дляСкляна миша
В Испании дешевле
автор 100pudov • 2 часа назад
Ответ дляСлава Українi
В Испании дешевле
Напевно, якщо заздалегідь придбати. Зараз Болгарію дивилася так ціни від 450 евро/люд.
Замріяна• 2 часа назад
Десять днів як приіхали з Затоки, станція Лиманська. Дуже добре відпочити і завжди відпочиваю на українському морі. Ціни різні. Дивитись блогирів, які кожен день показують різні варіанти відпочинку. Там набагато краще чим в Карпатах. Їдьте, якщо хочете, тільки слідкуйте за тривогами.
Розумашка• 2 часа назад
Автор, если Затока, то как можно дальше от моста
А вообще, смотрите лучше Черноморск, там большой выбор жилья на разный кошелёк. Да и вообще это город, поэтому есть и куда пойти прогуляться, и где вечером посидеть с бокалом вина/ пива.
автор 100pudov • 2 часа назад
Ответ дляЗамріяна
Дякую вам! Станція Лиманська це ближче до Лимана і далі від моря? Базу не порадите?
автор 100pudov • 2 часа назад
Ответ дляРозумашка
Дякую вам! Прям дуже тішуся, коли по темі радять! Я б від міста хотіла подалі, тиши хочеться. Хоч колись й була в Чорноморську, дійсно класні емоції!

Эта_Шикарна)• 2 часа назад
Смотрите Каролино Бугаз, Грибовку - и от моста далеко и от Черноморска, но не спокойно всеравно. Вариантов жилья с и без завтраков хватает. Смотрите с бассейном - море сейчас зеленая жижа с редкими просветлениями. Хвалят отель Бриз де люкс, людей там очень много, гуглите и сориентируетесь по ценах, он на первой линии.
Эта_Шикарна)• 2 часа назад
Ответ дляРозумашка
Только не Черноморск - его нещадно клепают денно и нощно.
Замріяна• 2 часа назад
Ответ для100pudov
Ні, це біля моря але лиман по другу сторону. База Олімп, Династія, Сахара, Сан Марина ціни плюс мінус
автор 100pudov • 2 часа назад
Ответ дляЭта_Шикарна)
Дякую вам за поради! О, а я гадала море похолодало й не буде зелені.
автор 100pudov • 2 часа назад
Ответ дляЗамріяна
Дякую дуже вам!!!
Эта_Шикарна)• 2 часа назад
Ответ для100pudov
Я вернулась 20го числа, все дни кроме двух море было холодное и с водоросляком.
Замріяна• 2 часа назад
Ответ для100pudov
Дякую дуже вам!!!
Море кожен день різне, даже міняється до обіду і після. То чисте то зелень є.
Розумашка• 2 часа назад
Ответ для100pudov
Если тишины, то Санжейка. Такую глушь ещё поискать надо, там вообще ничего нет . Ну или Грибовка.
Чумацький Шлях• 2 часа назад
Ответ дляосень харашо
Я тоже до сьогоднішнього ранку не розуміла як так можна поки мій чоловік сьогодні не загітував нашу 5 річку поїхати з ЗУ, де ми уже рік проживаємо до Києва. Ще й на сьогодні обстріл обіцяють. Я в охєрє. Не знаю як сьогоднішню ніч пережити, вони там, а я тут.
автор 100pudov • 2 часа назад
Ответ дляЭта_Шикарна)
Блин, жаль! А скажіть будь ласка може знаєте, чи можна зняти на місці? Ну щоб подивитися, якщо що в іншу місцевість їхати
автор 100pudov • 2 часа назад
Ответ дляЗамріяна
Дякую! Буду сподіватися, може повезе