Та никада в жизни• вчера в 13:34
Порадьте подушку, будь ласка
Хочу щоб була досить обʼємна, пухка, в яку провалюєшся і засинаєш, в вуха не давить, щоб відчуття було що лежиш саме на подушці, а не на матрасі.
Моя пухова вже збилась, і я по суті на матрасі сплю, хоч лежу на ній....
Оці ортопедичні, якихось дивних форм - ні, вже така валяється у шафі. Хочу традиційної форми подушку.
Грушки-яблочки• вчера в 13:41
Підтримую перший коментар - йдете в Юск і обираєте під ваші потреби, там безліч варіантів. Я, на приклад, сплю на ортопедичній меморі, чоловік любить низькі подушки, до речі багато років купляю йому саме в Юск. А доньці подобається висока подушка ІКЕА