Мальчун-задирун• вчера в 17:47
Яке заспокійливі ліки не кидають у сон
Порадьте, що можна купити без рецепту в аптеці, щоб заспокоїти нерви, але не стати овочем в працювати. Треба пережити важкі робочі будні
Добродійка• вчера в 17:53
транквилар, полностью ясное сознание и хорошая концентрация, максимум пила 3*500.
Ща как дам• вчера в 17:59
Адаптол або біфрен. + гамалате В6. Це не сильні, якщо не допоможе то до лікаря, щось інше призначать, але мене вони рятують, можна і 1 місяць пити безперервно