Анонимарик• Изменено сегодня в 12:40

Дружини хворих чоловіків, де Ви берете сили?

Тобто ясно, що Ви підтримуєте хворого партнера. Але це тяжко морально.
В мене не складна ситуація, чоловік на 3й робочій групі інвалідності, є обмеження по здоров´ю, але не критичні. Наслідки діабету, в тому числі і енцефалопатія.
І характер все гірше і гірше. Замкнутий, нічого не хоче, ліжить собі у вільний час, гортає рілси. По суті, з моєї сторони підтримка, а зі сторони чоловіка - нічого, просто він майже як домашня тваринка вдома. Він не ображає мене, але він в принципі сконцентрован на собі. Будь які зміни для нього стрес, нервує, губиться, ще більш замикається. Видно, що це його теж тяготить.
Я доволі самодостатня, але іноді накриває. Я заміжня жінка, цілком самотня у шлюбі. При чому я маю бути ще й опорою. А легше не стане.
автор Анонимарик • 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Вам грошей жалко на той датчик? То все одно вже їх витратили.
Хай і чоловік полежить, і датчик полежить. Опікуйтеся дітьми. Він доросла людина і сам собі ради дасть, і в питаннях харчування, і в інших питаннях. Зробіть паузу і не психуйте, бо без толку. Він рано чи пізно помітить, що ви відсторонилися, отямиться трохи.
Чесно, жалко. Мені гроші достаються працею, на мені вся сім´я, я б ті 2000 на себе могла витратити.
Я вже давно відсторонилася, йому норм.

автор Анонимарик • 2 часа назад
Ответ дляМадам Подлинник
А до болезни хорошо жили?
Нормально. Він порядна, освічена, не жадібна людина. Хороша родина, золоті свекри в мене були.
Перед народженням бажаної другої дитини в нього стався нервовий зрив, при чому об´єктивно тяжкої ситуації там не було. От з того моменту він і зламався. Через пару років діагностували діабет. І якось поступово ми дійшли до нинішньої ситуації.
Я ще намагалася якось тормошити, допомагати. Потім плюнула, бо без толку
Борець за гаманець• 2 часа назад
Ответ дляАнонимарик
Ну говорила.... Йому нічого не треба майже. Секс його давно не цікавить. Дивитися разом фільми йому теж зазвичай не цікаво.
Прогулки - у нас зовсім різні темпи.
Розмовляємо, спілкуємось, але проблемні теми його дратують
Скільки ж йому років?
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляАнонимарик
Я вже давно відсторонилася, йому норм.
Наступні дві тисячі витратьте на себе.
Не гризіть себе даремно, турбот про дітей у вас вистачає.
Мадам Подлинник• 2 часа назад
Ответ дляАнонимарик
Так подумати і шкода людину((
Аби козел якийсь

Говоріть, наголошуйте, що змушені будете піти.
Тормошіть.
Ви маєте на це право
автор Анонимарик • 2 часа назад
Ответ дляБорець за гаманець
Скільки ж йому років?
Борець за гаманець• 1 час назад
Ответ дляАнонимарик
І давно не цікавить секс? мабуть це через діабет , бо чоловіків в 51 зазвичай секс ще дуже цікавить.
автор Анонимарик • 1 час назад
Ответ дляБорець за гаманець
Років з 46 взагалі ((( Десь з 37 був лише з моєї ініціативи.
Так, діабет в цій сфері може бути руйнівним (
автор Анонимарик • 1 час назад
Ответ дляМира всем
просто расставьте приоритеты. сама себе.
и все.
его обижания это его проблема.
старайтесь деликатно, конечно.
но если он уже не способен помочь даже в обсуждении проблем семьи- просто вычеркните его из списка доверенных лиц.
и забудьте.
нет смысла распыляться, скача с бубном.
вернее, даже не чмысла. ресурса нет.
нужно закрывать лсновные задачи по жизнеобеспечению.
остальное важно, но вторично.
и вы там это, держи есь у меня. поняли? ))
Буду триматися, дякую