ПотеряласЯ Я...• сегодня в 13:05
Порадьте хорошу ковбасу на гостинець
За кордон Кременчукм´ясо фаро, Глобине?
Не шарю в ковбасах? Щоб не гостра була
СільськаЛеді• 2 часа назад
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Прикол в тому, щоб саме українські гостинці привезти.
І куди Ви їх везти зібрались?
Забризкана водою• 1 час назад
Ответ дляСільськаЛеді
І куди Ви їх везти зібрались?
Автор не відповідає на це запитання, лише сині морди тицяє.
Ну і їй натицяють на кордоні, весь автобус, у спеку +40. Ото гостинець буде)
ПотеряласЯ Я...
• 1 час назад
Ответ длярукиЖимолости
Поэтому- мне позорно было б дарить дрянь
Так є ж люди, які все рівно купують її і їдять.
ПотеряласЯ Я...
• 1 час назад
Ответ дляЗабризкана водою
А як ви ту ковбасу збираєтеся провезти через кордон? І, головне, навіщо?
Звичайно збираюся. Щоб не з пустими руками їхати, ще торт Київський візьму, сир наш якийсь, цукерки рошен
ПотеряласЯ Я...
• 1 час назад
Ответ дляАнти-анонім
А как вы ее собираетесь перевозить-пересылать? На границе могут выкинуть и ещеи штраф впаять за такой гостинец. + жара... Короче, все карты не в пользу колбасы
На авто, викинуть - значить так і буде
ПотеряласЯ Я...
• 1 час назад
Ответ дляСільськаЛеді
І куди Ви їх везти зібрались?
В Молдову
ПотеряласЯ Я...
• 1 час назад
Ответ дляЗабризкана водою
Ми на авто. Минулі роки їздила автобусом, всі пасажири брали ковбаси на перекус, все ок з ними було
Леді Душка• 1 час назад
Ответ дляЗабризкана водою
То ж в країни ЄС не можна, а Молдова хіба забороняє, це ж не виробнича партія
ПотеряласЯ Я...
• 1 час назад
Ответ дляЛеді Душка
Одна паличка 300 г, ще шоколад, сир, торт, цукерки. Ще по дорозі куплю помідори, перець, огірки десь на Одещині
ПотеряласЯ Я...
• 1 час назад
Ответ дляЛеді Душка
Родичі сало возять, як приїздять.
Мозговая пилочка• 1 час назад
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Думаю, що там все є. Але гостинці ж треба привезти
Через таможню пропустят?
ПотеряласЯ Я...
• 1 час назад
Ответ дляМозговая пилочка
Через таможню пропустят?
Хз, вони якось все возять
Мозговая пилочка• 1 час назад
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Сало не забудьте взять
ПотеряласЯ Я...
• 1 час назад
Ответ дляМозговая пилочка
Сало не забудьте взять
Сало мама їм дає, як вони приїздять до неї в гості, дуже люблять його. В мене, на жаль немає сала.
ПотеряласЯ Я...
• 1 час назад
Ответ дляМозговая пилочка
Там закончилась колбаса?
А ви в гості їдете з пустими руками? З такою логікою немає сенсу взагалі щось везти
Куколка-мяуколка• 1 час назад
Ответ дляПотеряласЯ Я...
привезите мед, варенье, одежду какую-то крафтовую типа закарпатских жилеток или носков) а не мясо, которое не факт, что пустят через границу
ПотеряласЯ Я...
• 1 час назад
Ответ дляКуколка-мяуколка
Я ще купила текстиль наш. Одяг то індивідуально
Оновлена версія• 27 минут назад
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Чому гівно? Саме прикол, щоб нашу продукцію привезти
через який кордон плануєте?
ПотеряласЯ Я...
• 25 минут назад
Ответ дляОновлена версія
через який кордон плануєте?
Не знаю. Чоловік за це відповідає. Ми живемо на Одеській трасі, але говорять, що дорога погана. Сусіди радять через Могилів Подільський, сказали, що дорога хороша, відстань однакова +/-.
ПотеряласЯ Я...
• 24 минуты назад
Ответ дляОновлена версія
і овочі також
Ви їдете з пустими руками? Скрізь все є зараз.
Оновлена версія• 22 минуты назад
Ответ дляПотеряласЯ Я...
але в Молдові прекрасні овочі, точно такі, як і у Одесі
а ось в Німеччині таких немає
в жару ковбасу, торт, шоколад... везла б лише за наявності холодильника в авто
а ось в Німеччині таких немає
ПотеряласЯ Я...
• 13 минут назад
Ответ дляОновлена версія
а ось в Німеччині таких немає
Я ж не знаю, де їх там брати, не знаю, як швидко ми пройдемо кордон. Тому спокійно куплю десь у нас перед кордоном.
За збереження продуктів не хвилююся. В авто хороший кондиціонер і є сумка холодильник хороша. Маю досвід відправки посилок влітку в ній протягом 2 двох діб, все доїхало чудово, як тільки з холодильника, масло, сир, шоколад відправляла. А тут їхати 8 годин + кордон.
Леді Душка• 2 минуты назад
Ответ дляМозговая пилочка
Через таможню пропустят?
Звичайно, не країна ЄС
Леді Душка• только что
Ответ дляОновлена версія
а ось в Німеччині таких немає
Зараз є заморожені торги, щоб розробити Їх треба 72 години. Той же торт Херсон
Леді Душка• только что
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Я така сама. Якщо я впевнена в продукті, то привезу з собою