Яичница с беконом• сегодня в 16:15
Лікарня. Зайдіть
Якщо попросити медсестру почистити судно вночі для бабці у лікарні і дати їй призент 50 грн зверху, це нормально буде, чи в неї там і так є зарплата?
Зараз на дієті• 1 час назад
Ответ дляВільний митець
Я бачила страйк медичних працівників, страйк учителів. Медсестри бастували точно, чи бастують при цьому санітарки - хз)
Так у них профсоюзы, которые эти забастовки организовывают и отстаивают интересы.
Советчица Года• 55 минут назад
Ответ дляВільний митець
У санітарки - мінімалка, я щойно подивилася статистику зарплат за цей рік. У молодшої медсестри трохи більше, 28дол/місяць при середній зарплаті по країні 38/місяць. Тобто, і санітарка, і медсестра мало оплачувані, але не вимагають хабарів.
Найменша в світі заробітня плата в Ефіопії. 48 євро. Ви в Ефіопії народжували? Чи де медсестра отримує 28 доларів у місяць?