ЗдесяЯ• сегодня в 01:52
Яка ваша остання покупка на Кідстаффі?
Що це було і в якому році?
ЗдесяЯ
• сегодня в 01:58
Моя остання покупка це кеди дитині у червні 2022.Аж не віриться,що 4 роки вже нічого тут не купувала.
Хтомолодець? Я!• сегодня в 02:04
Жовтень 25, дитячий одяг, беру в одного Продавця роками, добре, що нагадали-завтра завітаю до неї:)
Два-три тижні і фсьо• сегодня в 03:32
Вітаміни в 22 році, бо не знала, чи буде Айхерб з нами працювати.
Пэрисхилтонша• сегодня в 03:33
В 2023 году делала заказ через посредника по Испании с Massimo Dutti
ВундерКІНГ• сегодня в 04:07
В мае этого года заказывала охлаждающий коврик через посредника с Амазона
Анти-анонім• сегодня в 06:55
І купую, і продаю. Продаю взуття, купую креми для обличчя, парфуми на розпив, вітаміни.
Котомафия• сегодня в 08:50
Десь у 2008р останній раз купляла перед НР, раніше тут було унікальне зараз такого немає (гарні ціни були якраз у продавців з окупованих теріторій та Криму), і через ломові ціни на пошт_доставку це не цікаво зараз зовсім - ця площадка вже труп який забули поховати.
Зараз все доступне без посередників які прагнуть заробити копійчину нічого не робивши та накидують добрий процент. А за вживане ломлять як за нове.
ЗабежАЛОЧКА• сегодня в 10:05
Вчора сумку.
Місяць тому теж сумку і міст.
Але я по пам´яті до знайомих мені продавців звертаюсь.
Колись багато дитячого купувала.
Місяць тому теж сумку і міст.
Колись багато дитячого купувала.
Йосип_молодий• сегодня в 19:55
Сьогодні замовила Biologique recherche Lotion P50W тут за 750 грн.