ЗдесяЯ• сегодня в 01:52

Яка ваша остання покупка на Кідстаффі?

Що це було і в якому році?
автор ЗдесяЯ • сегодня в 01:58
Моя остання покупка це кеди дитині у червні 2022.Аж не віриться,що 4 роки вже нічого тут не купувала.

мегамоСГ• сегодня в 01:55
В 20 году, маска для волос
Алина-1240• сегодня в 01:56
Белье в 23 году
Скажений гудзик• сегодня в 01:56
Никогда
НеГолосую• сегодня в 02:03
В 2020 или 2021
Хтомолодець? Я!• сегодня в 02:04
Жовтень 25, дитячий одяг, беру в одного Продавця роками, добре, що нагадали-завтра завітаю до неї:)
Блондинка в Шоколаде• сегодня в 02:05
Черевики у листопаді 2021
Мовчу, але хочу• сегодня в 02:41
Ответ дляАлина-1240
Белье в 23 году
Какое?
Ворожу на каві• сегодня в 02:41
Пару лет назад парфюмы

Я в дамках• сегодня в 02:57
Никогда тут не продавала и не покупала
МедоваПаляниця• сегодня в 03:07
Месяц назад брюки ребенку.
Два-три тижні і фсьо• сегодня в 03:32
Вітаміни в 22 році, бо не знала, чи буде Айхерб з нами працювати.
Пэрисхилтонша• сегодня в 03:33
В 2023 году делала заказ через посредника по Испании с Massimo Dutti
ВундерКІНГ• сегодня в 04:07
В мае этого года заказывала охлаждающий коврик через посредника с Амазона
Вакцениро Вона• сегодня в 05:16
Ещё до войны. Точно уже не помню, что именно.
Брехушечка• сегодня в 05:37
В феврале этого года спортивный костюм маме
Анти-анонім• сегодня в 06:55
І купую, і продаю. Продаю взуття, купую креми для обличчя, парфуми на розпив, вітаміни.
Ноу коммент• сегодня в 07:28
Осінь 2022
ХаДиДиШь• сегодня в 07:28
Місяць назад плавки сину

Укр_жіночка• сегодня в 08:14
Удалено администрацией...
Котомафия• сегодня в 08:50
Десь у 2008р останній раз купляла перед НР, раніше тут було унікальне зараз такого немає (гарні ціни були якраз у продавців з окупованих теріторій та Криму), і через ломові ціни на пошт_доставку це не цікаво зараз зовсім - ця площадка вже труп який забули поховати.
Зараз все доступне без посередників які прагнуть заробити копійчину нічого не робивши та накидують добрий процент. А за вживане ломлять як за нове.
ЗабежАЛОЧКА• сегодня в 10:05
Вчора сумку.
Місяць тому теж сумку і міст.
Але я по пам´яті до знайомих мені продавців звертаюсь.
Колись багато дитячого купувала.
Забагаловка• сегодня в 14:53
Я часто тут купую. Є вже свої продавці. Все ок.
Йосип_молодий• сегодня в 19:55
Сьогодні замовила Biologique recherche Lotion P50W тут за 750 грн.