Мстящий за Зайца• Изменено 2 часа назад

Чому так багато розлучень?

Не треба писати, що раніше терпіли і робили видимість родини. Звісно, були й такі, але я памʼятаю численних родичів старшого покоління, друзів батьків: усі тримались одне одного, відносились з повагою, всі рішення в родині приймались обома з подружжя.
А крайні років 10-15 мало не кожна друга родина розпадається. Або живуть, як чужі, їх тримають від розлучення діти/фінанси/майно. Хтось міняє партнерів, як рукавички, що й імен не встигаєш запамʼятовувати.
Я зараз за кордоном, маю широке коло спілкування серед українців. Що цікаво, чоловіки у 95% сімейні, а от серед жінок лише близько 10 % заміжніх.
Те саме і вдома: ті пари, які вважались дуже міцними, розпадаються одна за одною.
І справа не лише у війні. Багато хто розлучився задовго до війни.
Поясніть, чому так? Що відбувається з українськими сімʼями ?
У опитуванні можна обрати декілька варіантів відповідей.
Зробіть вибір:
вже голосів: 36
Я розлучена
Я у другому/третьому шлюбі
Не була заміжня
Заміжня вперше
Результат
Я щаслива у шлюбі
Я не щаслива у шлюбі
Админко• 1 час назад
У меня вообще по другому. Никто не выехал,не развёлся и сотрудница замуж вышла в 38 лет

Наташа_32• 35 минут назад
Та все дуже просто! Ну, що таке та сім´я?! По суті, це зійшлися на одній житловій площі 2-і чужі людини, які на початку мають якійсь спільні соціальні, фінансові, квартирні інтереси. Пройшов певний час. Мотивація до спільного проживання вичерпалась. Доречі, в цивілізованих країнах давно шлюб не є догмою. Навіщо взагалі він потрібен, адже всі люди повинні бути вільними від всіляких надуманих суспільних обов´язків??! Це лише комуністи придумали таку зручну для себе тезу: ’Сім´я, комірка суспільства’! А для чого вони це придумали і насаджували силоміць, спитаєте Ви, - а для тотального контролю над всіма й над кожним! Результат, - жінка доносила на чоловіка, чоловік доносив на жінку, родичі доносили на родичів, сусіди на сусідів. Ось так 75 років жив прогнилий срср!
Дуб береза• только что
Ответ дляНаташа_32
Мабуть для того, щоб в дітей була родина з обох батьків. Щоб дитина мала приклад побудови стосунків між чоловіком і жінкою. Тому що піклування і виховання важливо від обох батьків, а не мати одиначка, чи батько одинак. До чого тут доноси незрозуміло. Підтримка чоловіча під час вагітності і народження. Може вам вона і нафіг не вперлась але це важливо.