КараПузовна• вчера в 14:59
Regiojet до Праги. Підкажіть лайфхаки чи нюанси.
Добрий день усім!
Підкажіть, будь ласка, щодо цього сполучення. Чи надовго затримується поїзд Київ -Перемишль та вже Регіоджет?
Дивлюсь сидячі місця, бачу, є сидіння по 1 та 2 в рядах та 2+2, які краще брати, може місця десь більше?
Цікавить усе з цієї теми. Дякую усім, хто відгукнеться!
КараПузовна
• вчера в 15:07
Ого, а чому така затримка? Там півтори години між потягами, як я розумію, вони чекають один іншого. Але ж так довго не чекатиме
Перша леді колгоспу• вчера в 15:15
Ответ дляКараПузовна
А не поясняли , стояли в польских полях
КараПузовна
• вчера в 15:23
Капець. То вже, виходить, Перемишль-Прага якась проблема була, не на нашій території
Идеальная оптимистка• вчера в 16:09
Ответ дляКараПузовна
Донька їхала 2 тижні тому , київ -прага , запізнився приблизно на 2 год. , празький потяг чекає всіх , це приватний потяг
КараПузовна
• вчера в 16:19
Ответ дляИдеальная оптимистка
Дякую Вам. Брала сидяче чи лежаче місце? Загалом сподобалось?
Лівий Локіть• вчера в 16:39
Ответ дляЛеннон_Жив!
Наші потяги затримуватися можуть на 10-12 годин
Не затримуються наші потяги на стільки
Бува і таке• вчера в 17:32
Ответ дляЛівий Локіть
Не затримуються наші потяги на стільки
Вже можуть затримуватися, на жаль. Ніхто не знає, куди і коли буде приліт. Потяги зупиняють, пасажирів висаджують. Минулого тижня дядько їхав з КР до Київа, за ніч два рази зупиняли потяг. Прибули у Київ на 2 години пізніше.
Леннон_Жив!• вчера в 17:44
Ответ дляЛівий Локіть
Не затримуються наші потяги на стільки
Це тільки на цю годину, зранку більше було.
Но вам відніше.
Лівий Локіть• вчера в 17:45
Ответ дляЛеннон_Жив!
Но вам відніше.
Тема про потяг Київ Перемишль
Леннон_Жив!• вчера в 17:46
Ответ дляЛівий Локіть
Тема про потяг Київ Перемишль
Ви автору гарантуєте прибуття ?
Я моніторю щодня всі потяги, моя робота така, і на Перемишль щодня затримка.
Лівий Локіть• вчера в 17:48
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ви автору гарантуєте прибуття ?
Я постійно їжджу і потяги дуже рідко затримаються.
Останній раз це було 75 хвилин, до цього майже взагалі не запізнювалися
Идеальная оптимистка• вчера в 17:59
Ответ дляКараПузовна
Брали низ в жіночому купе
В інтерсіті зовсім не сподобалось, мало місця але швидко , а потім спала всю ніч .
КараПузовна
• вчера в 18:36
Ответ дляЛеннон_Жив!
Но вам відніше.
дякую Вам, не знала про існування такого сайту з затримками, якраз є час помоніторити