Мамин тріль• сегодня в 18:31
8 серпня, чому у дерев помаранчеве листя? Хто вірить в прикмети?
Ніколи ще такого не було, з початку серпня купа помаранчевих листь, у мене в дворі перед будинком половина дерев лиса.
Наскільки я чула, це погана прикмета?
Завжди з рушником• 1 час назад
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Покажіть половину дерев лисих.
Ви де живете?
у нас, в Черкаській області, вчора помітила я, а сьогодні з донькою йшли Черкасами, то вона також звернула увагу, каже, що наче вже завтра в школу.
Завжди з рушником• 1 час назад
Ответ дляБ´ю байдики
Погана. Як і сережки бабусині продавати
а що з сережками, яка прикмета?
Ацетилсалициловая кислота• 1 час назад
Ответ дляЗавжди з рушником
Не бачила зовсім голих дерев як автор пише.
Те що від спеки листя погоріло і жовте , так. Але ж не повністю голе дерево.