ЗавЛабСнаб• 2 часа назад
Чи варто переходити на домашній інтернет від Київстар?
Зараз акція від Київстар на домашній інтернет , думаю може перейти? Чи задоволені ви якістю інтернету? Порадьте будь ласка. Це Троєщина, Київ.
Харчовий тріль• 2 часа назад
Нет.Качество не очень,если захочешь перейти на 1Гб ,ждёшь мастера по 2 месяца.Если не работает инет,кормят завтраками,перебрасывают заявки и так может неделями длиться.Скурвились,одним словом
Вареничніца• 2 часа назад
Про це варто запитати сусідів у будинку.
У мене вкрай поганий досвід. Без електрики не працюють. Зовсім!
Навіть при підключенні збрехали з умовами акції. Обіцяли пробне безплатне підключення на 2 тижні і, якщо не сподобається, відмовитися. А по факту, багато сил і грошей витратила, щоб розірвати угоду і відмовитися від цієї послуги.
Не раджу категорично
ЗавЛабСнаб
• 1 час назад
Ответ дляАпофиозная
З Воля?
Варто)
Раніше був Фрінет, а потім нас перевели на vega
Жена аллигатора• 1 час назад
Ответ дляАпофиозная
З Воля?
Варто)
В мене воля з 2006,все ок.
Були і Ланет і Кстар,все набагато гірше.
Жена_КотораяСтена• 1 час назад
Ми перейшли з Фрінет і не пожалкували жодного разу, теж Троєщина. Під час відключення світла інтернет працював, а якщо були якісь негаразди- надавали безлімітний мобільний Інтернет.
Вообще не факт• 1 час назад
Ні, не варто.
Пропадає при відключеннях світла, при поломці майстра не дочекатись.
Тріль!• 13 минут назад
Ответ дляВообще не факт
Ні, не варто.
Не у всех пропадает. Смотря где они успели поменять оборудование. У меня до 4 суток при отключениях света работает