Некомильфо• 2 часа назад

Давайте поддержим права женщин без детей

И дадим им возможность реализовать себя в армии, путем мобилизации.
Современная молодая женщина без детей, не обременена семьей, иногда работой. У нее крепкое здоровье (в силу возраста).
Почему бы им не дать возможность принудительно мобилизоваться и облегчить службу мужчинам более старшего возраста?
Я считаю это будет справедливо, демократично, да и права женщин на смоопределение тут будет защищено полностью.

https://petition.kmu.gov.ua/petitions/10536
Госпожа Белладонна• 2 часа назад
Ответ дляЗабобонний фрукт
Вы девочка без детей?
Удалено администрацией...

Мальовнича даль• 2 часа назад
наоборот, чем больше детей-тем ближе к передовой, защищайте сами свои выводки, а у кого нет детей, им еще рожать, им нужна отсрочка
Баба_Воля• 2 часа назад
Ответ дляПротру пилюку
Ну до 22-23 то студентки, після більшість виходять заміж, вагітніють і народжують. В нас і так в деяких областях на 6 смертей 1 народження, так давайте ще жінок в армію, щоб взагалі одні пенсіонери були.
так а от кого рожать? скоро молодых мужиков не останется, то ж нехай вместе все там уже. один результат
Квітка папороті• 2 часа назад
Я вимагаю примусову мобку для всіх баб!
Є така петиція? Я пвдпишу!
автор Некомильфо • 2 часа назад
Ответ дляГоспожа Белладонна
все кто хотел - уже служат. не видела ни одну, кому ’не дали возможности’. Детей маленьких бросают.
Многие тоже хотят, но им нужен импульс, старт можно сказать
автор Некомильфо • 2 часа назад
Ответ дляЗабобонний фрукт
Автор, не игнорьте. Вы девочка без детей?
Остался 91 день
давайте поддержим девочек без детей и дадим им возможность мобилизоваться
Всім шампаньського• 2 часа назад
Ответ дляНекомильфо
Про запровадження обов’язкового військового обліку та призову на військову службу під час мобілізації жінок на рівних умовах із чоловіками

В умовах повномасштабної збройної агресії проти України питання захисту держави та справедливого розподілу обов’язків щодо оборони країни має стосуватися всіх громадян.

Чинна система мобілізації передбачає переважне залучення до військової служби чоловіків, тоді як жінки значною мірою залучаються до оборони держави на добровільних засадах.

Вважаю, що в умовах тривалої війни та значного навантаження на військовослужбовців необхідно забезпечити рівний підхід до виконання конституційного обов’язку щодо захисту України.

У зв’язку з цим ПРОШУ Кабінет Міністрів України:

1. Розглянути питання щодо запровадження обов’язкового військового обліку жінок відповідного віку на законодавчо визначених умовах.
2. Ініціювати розроблення та внесення до Верховної Ради України законодавчих змін, які передбачатимуть можливість та обов’язковість призову на військову службу під час мобілізації громадянок України на рівних засадах із громадянами-чоловіками, з урахуванням стану здоров’я, віку та інших законодавчо визначених критеріїв.
3. Передбачити однакові принципи визначення військового обов’язку для чоловіків і жінок, якщо вони належать до відповідних категорій військовозобов’язаних.
4. Забезпечити справедливий та пропорційний розподіл обов’язку щодо захисту держави між громадянами незалежно від статі.
5. Передбачити необхідні механізми підготовки жінок до виконання військового обов’язку, зокрема військової підготовки та проходження відповідного навчання.

Вважаю, що такий підхід відповідатиме принципу рівності громадян перед законом та дозволить забезпечити більш справедливий розподіл навантаження, пов’язаного із захистом України в умовах воєнного стану.

Прошу Кабінет Міністрів України розглянути цю пропозицію та ініціювати відповідні законодавчі зміни.

Петиція №41/010536-26еп

Дата початку збору підписів: 10 серпня 2026 р.

До кінця збору підписів залишилось: 91 день

Удалено администрацией...
Забобонний фрукт• 2 часа назад
Ответ дляНекомильфо
Остался 91 день
А, бот обыкновенный.
автор Некомильфо • 2 часа назад
Ответ дляКвітка папороті
Я вимагаю примусову мобку для всіх баб!
Є така петиція? Я пвдпишу!
Остался 91 день

В кого тако було• 2 часа назад
Ответ дляКвітка папороті
Я вимагаю примусову мобку для всіх баб!
Є така петиція? Я пвдпишу!
Хто б сумніваася, там всі інцели підписують
Області пітьми• 2 часа назад
100% трындычиха!
Палить по скорости выставления ’🤦‍♀️’
автор Некомильфо • 2 часа назад
Удалено администрацией...
автор Некомильфо • 2 часа назад
Ответ дляВ кого тако було
Остался 91 день
В кого тако було• 2 часа назад
Ответ дляНекомильфо
Остался 91 день
Ще раз. Це петиція про мобілізацію усіх жінок. А ти брехло.
Освічую темряву• 2 часа назад
Ответ дляВ кого тако було
По посиланню геть інша петиція. Про мобілізацію всіх жінок, незалежно від наявності дітей. Ті, хто вчора хотів відстрілювати бездітних, ідіть підписуйте, ви ж так хотіли воювати жінками.
Чудово. Ось цю підпишу. Бо вже тупо дістали сортувати людей і вирішувати, хто має право на життя, а хто ні. За свободу вибора для кожної людини боротися все одно без толку. Як і проти насильницьких методів та беззаконня. То вони взялися за чергову категорію. Тому, всі то всі.
автор Некомильфо • 2 часа назад
Ответ дляВ кого тако було
Остался 91 день
МедоваПаляниця• 2 часа назад
Ответ дляВ кого тако було
Відстрілювати бездітних😳🤯, зовсім подуріли
Бавовнятко• 2 часа назад
Я хочу поддержать права женщин с детьми на службу
Квітка папороті• 2 часа назад
Ответ дляВ кого тако було
Я підписала!

автор Некомильфо • 2 часа назад
Ответ дляЗабобонний фрукт
Вы девочка без детей?
У меня есть ребенок, сын 14 лет
бювет_в_обед• 2 часа назад
Всем ША самочка ухылянта тужится
Крошечка-хаврошечка• 2 часа назад
Давайте ещё страшных отправим и жирных
В кого тако було• 2 часа назад
Ответ дляМедоваПаляниця
Так, одна видала вчора. Ненавидить бездітних.
бювет_в_обед• 2 часа назад
Ответ дляНекомильфо
Потому что женщин больше и потому что их здоровье крепче мужского.
Зачах ваш за 4 года сидя под юбкой
Забобонний фрукт• 2 часа назад
Ответ дляНекомильфо
У меня есть ребенок, сын 14 лет
Отлично, это не помешает вам пойти и подписать контракт. Будете вещать нам с места событий
Папобус• 2 часа назад
Тю женщины свалят быстрее, чем такая херня принята будет, дебилы забывают что экономика -это двигатель войны, воевать на подачки не выйдет
автор Некомильфо • 2 часа назад
Ответ дляОсвічую темряву
Поддерживаю мнение
автор Некомильфо • 2 часа назад
Ответ дляКвітка папороті
Я підписала!
Спасибо!
автор Некомильфо • 2 часа назад
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Давайте ещё страшных отправим и жирных
Остался 91 день
Освічую темряву• 2 часа назад
Ответ дляМедоваПаляниця
Так, у вчорашній темі одна типу дружина військового писала, що відстрілювала б ʼпустоцвітʼ, тобто, жінок без дітей. Не ворогів, на секундочку, а жінок-співгромадянок.