Манула• 1 час назад

Не на часі?

❗️Тепер ви не знатимете, скільки ракет росія запустила по Україні, — Bloomberg

📍Україна перестала повідомляти про кількість запущених російських ракет.
📍Це відбувається на тлі нестачі засобів ППО для збиття російських балістичних ракет.
📍За словами джерел видання, Повітряні сили ЗСУ змінили формат звітності як захід безпеки у відповідь на російські удари.
(с.)

Хто може пояснити, яким чином це захистить нас?
coch100• 1 час назад
Я могу - с. Корея курит в сторонке.

автор Манула • 1 час назад
Напевно, щоби наші громадяни не лякались і свято вірили в перемогу? Ще 2-3 тижня?
coch100• 1 час назад
Ответ дляМанула
Пусть пишут про шашлыки и маринады.
DeepwaterAstronaut• 57 минут назад
Ответ дляМанула
Десь так, певне, бояться паніки серед майбутніх потенційних жертв. Інакше люди усвідомлюватимуть, наскільки зростає ризик смерті, і можуть масово підняти багато питань до влади, чого влада страшенно боїться.
lelya31• 49 минут назад
⚡️ Повітряні сили закликали медіа не нагнітати песимістичні настрої серед українців гучними заголовками про ’не збиті ракети’, адже ППО щодня протистоїть комбінованим атакам РФ, застосовуючи всі наявні засоби для їх відбиття
Go go go• 47 минут назад
Можливо це пов´зано із тим що очікується що Північна Корея надішле свій ракетний підрозділ і вони теж по нам будуть гатити. Це декілька сотень ракет
Christ1na• 46 минут назад
Зєля вирішив проблему, молодець))
Мою тему закрили, але я бачу не тільки мене тут не влаштовує його робота.
автор Манула • 43 минуты назад
Ответ дляlelya31
А, значить будемо заряджатись оптимізмом від щоденних відосіків та нескінченній брехні потужного
Christ1na• 46 минут назад
Ответ дляМанула
Щоб ніхто не помітив як в країні йдуть справи.

Маска-0b9f• 45 минут назад
Честно?Это не самое зашкварное в данной ситуации.Ну будем мы знать,что запустили 50 ракет и 100 дронов и что?
автор Манула • 44 минуты назад
Ответ дляGo go go
Так вже гатять. Принаймні по Радушному та сьогодні вночі по Запоріжжю ...
Christ1na• 44 минуты назад
Кажуть що росія зможе за раз по 200 ракет пускати вже, мабуть тому і хочуть закрити цю інформацію.
Шматочок хмарки• только что
Ответ дляМаска-0b9f
Ну хотя бы знаешь чего ожидать и на сколько примерно обстрел может затянуться. Сказали 10 летит, 10 прилетело и можно выдохнуть пока, а не сиди дрожи не зная это будет 2 часа ещё или 24.