Блондинка в Шоколаде• вчера в 20:10

Готовы подписывать мирные соглашения на любых условиях?

Донбасс, язык, что угодно. Готовы?
Зробіть вибір:
вже голосів: 344
Да
Нет
короткопамятна• вчера в 21:23
Ответ дляira1111
Я поняла , что за ,,под любыми условиями ’, проголосовали те , которые за время войны -войну не чувствовали , им жилось шикарно , пока гибли чужие отцы , мужья, братья , сыновья , которые защищали их , а сейчас боятся защищать свои семьи т.к. тех которые защищали уже нет в живых .
Почему мои родные вашу семью сберегли , а вы не хотите свою ?
Холявы больше нет .
Ваша очередь .
Потому они сейчас только и заговорили, так как раньше их война не касалась.

Капризуля• вчера в 21:23
Ответ дляА шо сталося?
Не керивники Украины запускают ракеты с россии в украинские города и села
Маня ти де прогулювала роботу?
lilul990• вчера в 21:23
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Активно топлять за продовження війни 25-27% порадниць, судячи з поточних результатів голосування, ще 8-10% теж за продовження, але не надто затято. Сумарно 34–35%. І десь 65-66%, тобто дві третини, хочуть завершення тут і зараз, за будь-яких умов.

Відмінна статистика, просто неймовірна, якщо взяти до уваги, що ресурс емігрантський з голови до п´ят.
Тут і зараз це як - поясніть
Анютины ласки• вчера в 21:23
Ответ дляБорисфенка
А хуйло дуже чекає їх згоди, щоб зупинитися?
Хуйоу остановиться они тоже не дадут... Зе перед его носом постоянно красной тряпкой машет...
Большой секретик• вчера в 21:23
Ответ дляБорисфенка
Та дійсно, Європа дала захист до 2028го року і вже дзявкає про 2030-й, а що з України залишиться за 4 роки, їм насрати.
І тут вродилися геніальні матрьошки ’А давайте москалям віддамо’.
а ви хочете, щоб вони і вас і все тягли на своєму горбу роками? наглість - друге щастя
А шо сталося?• вчера в 21:24
Ответ дляКусман Сиру
Рашаботи й москвороті українці наголосували... Стадо загнали на форум, відпрацювали за годину. Спритно працюють
Сепары боятся за детей своих-путин на бойню с 18 ти лет кидает.А порохоботы печутся ,что б гетьман не сел в тюрьму
Вкуси мене• вчера в 21:24
Конечно. Я выбираю жизнь.
короткопамятна• вчера в 21:24
Ответ дляВсе до блиску
Проще открыть границы на выезд всех желающих и будет голосование очень даже наглядное. На самом деле, победы Украины хотели бы практически все граждане Украины, за некоторым исключением, но рисковать жизнью на фронте ради этого не хочет практически никто уже.
А как быть с теми кто погиб или стал инвалидом?
А шо сталося?• вчера в 21:25
Ответ дляСпішу - перекидаюсь

Какое голосование вам мерещится,если тут путинские и порошенковские троли 90 проц сидят

Усатая полосатая• вчера в 21:25
Ответ дляУх яка ж Я
Я особисто бачила і знаю, як було, коли русня була на Правому березі. Село мого чоловіка було в оккупації, від величезного багатого села одні горілі стіни залишились.
І я розумію, що в нас вже гема Марченка, який зупинив орків під Миколаєвом, коли місто вже на 80%в оточенні було.
Я розумію наслідки, а ви ні, бо не хочете думати або відробляє тут кацапські фублі.

Найкращий рубіж - це Дніпро. Його складно форсувати.
І укріплення не врятують від рсзв ані Дніпро, ані Миколаїв.
І що робити з майже мільйонним Запоріжжям?
Куди людей дівати? Бо хуйло хоче всю Запорізьку область, а значить і Запоріжжя.
Пустите до себе жити пару родин? Чи нехай здихають на вулиці?
По якій причині завтра в Запоріжжі траур,знаєте?
Яичница с беконом• вчера в 21:25
Ответ дляА шо сталося?
Вы даже не поняли то, о чем вам написали.
ВерСаСе• вчера в 21:25
Ответ дляТумба-юмба
Борисфенка, так влом домой
Голубка миру• вчера в 21:30
Ответ дляБорисфенка
Та що ви кажете? Спочатку роззброїти Україну, а потім в кущі? Гаранти срані
Срані, згодна. Тепер ті самі «гаранти» ще й здаватимуть потроху як склотару нас усіх із-за кордонів.
Але потроху починаєте розуміти, частиною наскільки довгострокової «гри» було роззброєння України?
Впораюсь зі всим• вчера в 21:26
Ответ дляMs. Dolly
І стати бомжами. Якщо ви за те, щоб віддати їх майно москалям, то віддайте їм своє. Бо не кожен з них зможе заробити на все з 0.
К чему здесь не жилье?
Впораюсь зі всим• вчера в 21:26
Ответ длякороткопамятна
Выходит, почему не выходит?
Дипстейт с 22 года не открывали?
Впораюсь зі всим• вчера в 21:26
Ответ длякороткопамятна
Хм, вам их и себя не жалко?
Ничего со мной не будет
Борисфенка• вчера в 21:30
Ответ дляКапризуля
До тодішніх керівників України претензії.
Ні, до теперішніх лідерів Америки і Європи претензії. Україна їх влаштовує, як буферна зона.
Не було б все так трагічно, можна було б мирні угоди підписати на любих умовах, як матрьохи хочуть, і Європі б всралася - завтра москалі б по Польщі шмаляли ракетами і Перемишль захоплювали.
Але суки-гаранти впевнені, що українці будуть стояти до останнього. А українці закінчуються і озброєні дронами.
df364tye3• вчера в 21:26
так оставьте не нужные споры ,
я себе уже все доказал ,,,
оставьте ,,,
соглашений не каких , не на каких ,,,
не будет ,,,
Капризуля• вчера в 21:27
Ответ длякороткопамятна
Це не їх проблеми. Вони в цьому не винуваті.

Анютины ласки• вчера в 21:27
Ответ дляБорисфенка
А коли прийдуть москалі, ви отримаєте розквіт?
Ви знаєте, що Хрещатик, який підірвали москалі, лежав в руїнах аж до середини 50-х років, ніхто нічого не робив?
Ви знаєте, що безногих інвалідів ВОВ виловили і вивезли на Валаам?
Ви сумніваєтеся, що зараз таке ж буде? Даремно.
Скажу вам как киевлянка - полную чушь городите... Крешатик начали отстраивать практически сразу, после победы...
парИла я парИла• вчера в 21:27
Ответ дляА шо сталося?
А что они сделали для того
,что бы защитить Украину?
Кусман Сиру• вчера в 21:27
Ответ дляСпішу - перекидаюсь

Відколи це рашисти на форумі вважаються емігрантами?
Глаза_в_3_карата• вчера в 21:27
Ответ дляКусман Сиру
Ничего, потерпите, к 2030 останетесь только вы, дойчеротые, а нас тут всех ракетами зах*рят... Все как вы любите: тишина, полоныны и дымок.
Только куда ж вы на ноХтики приезжать то будете? На каком форуме сраться?
Впораюсь зі всим• вчера в 21:28
Ответ дляMs. Dolly
Їх рідні віддають теж свої життя. А інші віддають за те, щоб ця орда не прийшла під їх хату.
Не отдают, восток и юг смотрелся на западную и орет, что бендеры плохие, а их дом кто должен защищать?
Борисфенка• вчера в 21:28
Ответ дляАнютины ласки
Та що ви кажете, хуйло балістику кидає виключно за права челавеков, яких зелений ущемив в Херсоні?
Усатая полосатая• вчера в 21:28
Ответ дляКусман Сиру
Це вас нагнали, щоб результати голосування не були аж настільки позорними.Бо спочатку взагалі було 80 на 20
Анютины ласки• вчера в 21:28
Ответ дляКапризуля
А продовження війни це шлях до процвітання? Що буде після ще 5 років такої війни?
Украина закончится гораздо раньше...(((
Капризуля• вчера в 21:28
Ответ дляБорисфенка
Теперішні українські за криваві гроші самі погодилися зробити буферну зону.
короткопамятна• вчера в 21:28
Ответ дляУсатая полосатая
Печально то,что вы так ничего и не поняли.
А может вы?
Борисфенка• вчера в 21:29
Ответ дляБольшой секретик
Я хочу, щоб вони дали далекобійну зброю і знищили срану рашу. Але вони вирішили ще 4 роки посидіти в холодку, а що з України залишиться, їм насрати.