Хочу наколоти губи• вчера в 21:51
Не раджу продукцію ТермаСтіл Полтава
Продають неякісні браковані вироби, і потім кажуть що таке і повинно бути!!!
Це як ви йдете в магазин за свіжим молоком, купили його, принесли додому, а воно кисле ( хоча несли в холоді і т.д), приносите його в магазин і кажете, що молоко не годиться, а вони "ми нічого не знаємо...ви купляли молоко, це молоко, то ви не розбираєтесь в ньому"
Ось приблизно так вам будуть пояснювати, коли всунуть вам бракованный товар!
Відгуки позитивні пишуть самі менеджери! Бо після того як ТермаСтил продали мені неякісний товар, я почала питати інших будівельників, на що вони відповіли, що брак у цієї фірми досить часте явище і що максимум дій цієї фірми це 5% знижка!!!!!
Просто жах, а не фірма! Недобросовісні працівникі та жахлива політика самої фірми, якій начхати на свою репутацію та на якість своїх товарів!
НЕ РАДЖУ ТермаСтіл!
Краще замовте аналогічні товари в інших виробників, бо тут у вас не буде ніякої гарантії, що привезуть норм товар або замінять його, якщо буде брак!
НЕ РАДЖУ ТермаСтіл!
Хочу наколоти губи
• вчера в 22:02
Ответ дляДодекаэдр
Ви хоч би показали що купили і який брак.
Металочерепиця куплялась, брак кромки, при укладанні не прилягає одна до одної...дірки (зазори)...потім туди буде затікати вода, задувати вітер, криші буде капець ((
Ото після такої якості виробів у людей протікають криші(((( особливо, коли ті, хто її кладуть не переймаються тим, що саме вони кладуть та якої якості! На відміну від мене...
Крошечка-хаврошечка• вчера в 22:07
Ответ дляХочу наколоти губи
Фотографии и доказательства есть?
А то я уже готова пожаловаться на тему.
Хочу наколоти губи
• вчера в 22:18
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Фотографии и доказательства есть?
А то я уже готова пожаловаться на тему.
Я хотіла попередити, можете звісно жалуватися.
Фото не дуже якісні, але хто розуміється на будівництві, то і їх буде достатньо
Крошечка-хаврошечка• вчера в 22:35
Ответ дляХочу наколоти губи
Червоний дах і чорний рулон ?
І ви побачили що покриття ще в рулоні чи в пакуванні нерівне, і застелили ним дах? Ну молодці.
Хочу наколоти губи
• вчера в 23:20
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Червоний дах і чорний рулон ?
Ви про що??!) Де ви побачили чорний рулон?)))
Виріб шоколадно-коричневого відтінку, фото зроблені при різному освітленні. Пару листів було використано, після укладки яких був виявлений брак кромки та здійснене їх зняття