Доктор Хаос• вчера в 22:06
Считаете ли вы понятия страна и народ - атавизмом?
Ну вот мы ж все родились на планете земля. люди искусственно придумали деньги, народы, страны. А потом надо воевать за страну. А жизнь одна то...вы как?
маска Ілона• вчера в 23:29
Ответ дляДоктор Хаос
вам бы к терапевту и птср полечить (
а чего в кацапию? можно в Испанию?
Хм, ви ж самі кажете що всі ці народи/держави штучно придумані, тож виходить, по вашому, кацапія нічим не гірша за Іспанію. А ви чомусь брикаєтесь і хочете в Іспанію. Якось суперечливо.
осень харашо• 2 часа назад
Ответ длямаска Ілона
Не так само, не петляйте. Обговорювати треба реальність, а не соплі жувать ’на їх місці’ і ’всє адінаковиє’. На їх місці чомусь виключно вони.
Так справді ж всі однакові
осень харашо• 2 часа назад
Ответ длямаска Ілона
А чому ви не хочете заміж за бомжа? ’Всі ж однакові’.
Бо я заміжня
маска Ілона• 2 часа назад
Ответ дляосень харашо
Бо я заміжня
За бомжом жеж? Так? ’Всі ж однакові’.
маска Ілона• 2 часа назад
Ответ дляосень харашо
Так справді ж всі однакові
Тобто, ваш чоловік заведе собі коханку і ще одну і по проституткам буде регулярно ганять, а ви така, з розумінням скажете ’так справді ж всі однакові’? Оце ви свята людина.
осень харашо• 2 часа назад
Ответ длямаска Ілона
До чого тут це?
Доктор Хаос
• 2 часа назад
Ответ длямаска Ілона
придуманы искуственно да, но там уже сформировалось общество которое мне неприятно ) поэтому я за Испанию, там море
не вижу противоречий
осень харашо• 2 часа назад
Ответ длямаска Ілона
Я маю на увазі не конкретних людей, а загалом народи