ОхиИВздохи• 16 августа в 23:34

Для чого ви в кабінках розвішуєте речі які міряли.

Сьогодні черга в Зарі аж до кас.
На підході помітила, що в кабінках жінки акуратно розвішують речі які міряли на вішалки назад.
А дівчата(працівниці), котрі б мали цим займатися просто теревенять втрьох-вчотирьох.

Питання, для чого розвішувати? Та ще і робити це в примірочній?
Ну треба вам розвішати - виходьте, ставайте з працівницями до столика і вішайте все як було.
Можете навіть рознести по залу.

Але для чого розвішуючи в кабінці ви затримуєте чергу в примірочні.
До речі, в Ойшо сьогодні зробили жіночці зауваження : «Не переймайтеся, ми все розвісимо! Так, не треба цього робити»
автор ОхиИВздохи • вчера в 08:47
Ответ дляКукусики
Автор видимо из тех, что кидают как попало. Как посмотришь на такое офигеваешь
Чому як попало.
Все вивернуте. Складаю на стіл, а поруч вішаки.

Ви витрачаєте свій час, виконуючи роботу, яку 100% потрібно буде переробляти

Svitlo_• вчера в 08:48
Ответ дляОхиИВздохи
Я розумію. Є такі люди, котрих порядком задрюкали батьки
Розумію. Є такі люди, які мислять штампами.
автор ОхиИВздохи • вчера в 08:50
Ответ дляФсеСама
в ойшо нет такого потока людей. ві видели какие горі у них в заре вещей? я всегда все развешиваю и кажду.ю пуговицу еще застегиваю и кайфую от єтого!
Я розумію, але все інші не мають терпіти ваші тривожні стани.
З ґудзиками гратися це вдома і скільки завгодно

Так, в ойшо таких черг нема і нам нагадують, що ВІШАТИ НЕ ТРЕБА.
При мені так дівчина-консультант наполегливо ви проводила пані із ОКР, котра хотіла стояти і ґудзики застібати.
Вона пішла кайфувати в інше місце
автор ОхиИВздохи • вчера в 08:53
Ответ дляSvitlo_
Так, дійсно є.
Забувають, що сувора мама більше не прийде перевіряти як застелено ліжко в готелі (яке покоївка буде розбирати, щоб зняти юзану постіль) і не прийде інспектувати розвішані речі в магазин
Svitlo_• вчера в 08:56
Ответ дляОхиИВздохи
Так, дійсно є.
Боже. Який бред.
ФсеСама• вчера в 08:57
Ответ дляОхиИВздохи

Вона пішла кайфувати в інше місце
А Зара на распродажах неоднократно слышала по их радио и от консультантов просьбу вещать вещи на плечики
автор ОхиИВздохи • вчера в 10:04
Ответ дляФсеСама
Про який саме ТЦ мова.
Вперше чую, щоб в Зарі щось по гучномовцю об’являли
Швабристка• вчера в 10:07
Ответ дляМетровий сантиметр
Завжди вішаю, але швидко дуже і розношу по залу, так. А ще в готелі після себе прибираю і застеляю постіль,так, я дурна
А застилать зачем? Вы понимаете, что это бессмысленно? Или вы думаете, что кто-то поспит после вас?)
Швабристка• вчера в 10:09
Ответ дляФсеСама
Какие мы все разные. Я тоже развешиваю. Но мены это раздражает. Как будто делаю дурную работу)

автор ОхиИВздохи • вчера в 10:12
Ответ дляШвабристка
Це так і є.
Дурна робота)
автор ОхиИВздохи • вчера в 10:13
Ответ дляШвабристка
Бо мама прийде перевірятися чи прибрана постіль
Svitlo_• вчера в 10:29
Ответ дляШвабристка
Просто. Людині так приємно. Це просто внутрішня повага до персоналу. Я в себе можу тиждень ліжко не застиляти. В готелі застелю.
Svitlo_• вчера в 10:30
Ответ дляОхиИВздохи
Вас мама заставляла, тому у вас такий внутрішній бунт?
автор ОхиИВздохи • вчера в 10:37
Ответ дляSvitlo_
Ніякого бунту. Тільки раціональний підхід.
А от з вами певно що перестаралися, якщо складаєте за умови , що все складене вами буде розібрано за 2 хвилини)
Svitlo_• вчера в 11:06
Ответ дляОхиИВздохи
Так мова ж не про правильність чи не правильність. А ваша категоричність в оцінці дій людей.
автор ОхиИВздохи • вчера в 11:45
Ответ дляSvitlo_
Якщо ви граєтеся в готелях- то на здоровʼя)

А якщо в магазині затримуєте інших, то це вже і мене стосується.
Svitlo_• вчера в 12:13
Ответ дляОхиИВздохи

І? Ви нічим і ніколи не заважаєте суспільству?
Метровий сантиметр• вчера в 15:10
Ответ дляШвабристка
Так, розумію. Але це перфекционізм