Бараболька• сегодня в 10:39
Сніданок на схудненні 112
Добрий ранок!!! Смачного!!! Нарешті вдома!!!
Нульовий сантиметр• сегодня в 11:40
Ответ дляБараболька
Ось, більше ніж за 2 тижні приріст ваги
Так а где здесь прирост? 🤔
Вроде ж было 81,4 или я ошибаюсь?
Блакитне небо• сегодня в 11:43
Ответ дляБезникаяЯ
А з чим у вас вівсянка?
Яйцо, авокадо и хамон
Дама с собачкой• сегодня в 11:45
Ответ дляНульовий сантиметр
Да, знаю, за вчерашний день было сильно мало по калориям(((, но так не всегда. Так бывает не чаще, чем раз в месяц. Обычно у меня коридор калорийности 1300-1500. Не смогла вчера в себя запихнуть больше(
Как только «дела» всё, хоть вой, есть не хочу(
Тоді курку замініть на кролика, або печінку. Яйця з жовтком, чорний шоколад 20-30г , це вплине на відновлення гемоглобину і магнію.
Бараболька
• сегодня в 11:54
Ответ дляДама с собачкой
Важливо скільки м`язів додали поки рухались, а не набряки після дороги. Під час мандрів завжди збільшуються витрати ккал, що переходять у м`язи.
Не знаю скільки м´язів, але ноги і руки візуально виглядають краще, плавала багато щодня, в середньому 4 години витрати ккал за плавання були 2,5-3 тис. Не супер інтенсивно плавала в середньому, то гребла, то дрейфуваала, ну і кроків находжувала в середньому 13 тисяч.
Бараболька
• сегодня в 11:55
Ответ дляНульовий сантиметр
Так а где здесь прирост? 🤔
Вроде ж было 81,4 или я ошибаюсь?
Ні, було 81,00 за днів 3-4 до поїздки зважувалася.
Нульовий сантиметр• сегодня в 11:59
Ответ дляДама с собачкой
А как мне заменить то, что я уже вчера съела? 🤔
А в дальнейшем, никогда не знаешь, когда настанет тот день во время месячных, что будет на 200 калорий меньше, чем надо.
И это, как я сказала, не чаще одного раза в месяц.
Я благодарю Вас за участие, совет и заботу ❤️
Витамины, в том числе магний, я пью.
Нульовий сантиметр• сегодня в 12:03
Ответ дляБараболька
Автор, Вы огромная молодец! Те Ваши 600 грамм, то мелочи. Сейчас добавите больше клетчатки и вес пойдет вниз.
Скажу Вам честно, если бы я ела так мало, как Вы, мой бы вес остановился и с места уже не сдвинулся 😂
Но все мы разные! Уверена, Вы лучше всех знаете, как правильно именно для Вас.
Ответ дляБараболька
Так, ви праві, вчора о 22 приїхали, трішки ноги набряклі + місячн почалися, але класно, що не на морі.На вагах +, тому тут всі хейтерки зараз будуть в захваті, святкуватимуть.
бобер, видихай) це нормально з дороги.. та й не тільки.
головне взятися зараз в руки і все правильно зробити
Бараболька
• сегодня в 12:29
Ответ дляНульовий сантиметр
Дякую за підтримку, ще не все знаю про себе, ще в процесі вивчення!!!
Бараболька
• сегодня в 12:29
Ответ длявре_Динка
Дякую!!!! Насмішили!!!
Крапипопка• 2 часа назад
Ответ дляБараболька
Ось, більше ніж за 2 тижні приріст ваги
за 2 прирост? спасибо. А за весь период - это же почти 4е месяца - какая динамика?
Дама с собачкой• 2 часа назад
Ответ дляНульовий сантиметр
Витамины, в том числе магний, я пью.
Це на наступний цикл. Ви ж можете його прорахувати? Запасіться кроликом, гранатовим соком, мороженою курячою печінкою, та готуйте як тільки настане час Х. Складіть спец меню на ці дні. Бо мені вас шкода. У вас реально упадок сил в ці дні пов`язаний із харчуванням.
Бараболька
• 2 часа назад
Ответ дляКрапипопка
За 3 місяці -10 кг, тобто було 91, стало 81. Зараз поки що на місці і відкат на 600 г.
Говорю відверто• 1 час назад
Ответ дляМетровий сантиметр
Якщо цей тазік на схудненні, то уявляю,що було до цього. Відро?
Тоже удивляюсь, не могу никогда съесть больше одного яйца, как люди едят по стольку яиц?
40каградусная• 1 час назад
Ответ дляГоворю відверто
Белок чем набираете, если едите как птичка?
Говорю відверто• 1 час назад
Ответ для40каградусная
Курица, мясо не часто
Ем по немногу, но часто. сильно плохо после всяких праздников из-за всяких деликатесов, в будни нормально себя чувствую
40каградусная• 1 час назад
Ответ дляГоворю відверто
Курица, мясо не часто
Понемногу норму не наберешь, а потом после 40ка как курага с жидкими волосенками и саркопенией.
Патріотка з дивану• 1 час назад
Ответ дляДама с собачкой
ви ж усвідомлюєте, що деяким людям за станом здоров´я зовсім не можна всього цього - гранатового соку, печінки, шоколаду? і все ж вони далекі від знесилення і дистрофії
Дама с собачкой• 59 минут назад
Ответ дляПатріотка з дивану
Я наче не з вами розмовляла. Ви маєте на увазі що є люди яким можна гострі страви, заправки, жирні продукти і багато солодкого, помідори, то цим людям не можна гранатовий сік, печінку і трошки чорної шоколадки?
Патріотка з дивану• 20 минут назад
Ответ дляДама с собачкой
маю на увазі саме те, що написала вище: якщо існують люди, які роками, а то й ніколи не вживають рекомендовані вами продукти, й не лисіють, не втрачають зубів й не наживають анемію, то вже тим, хто безборонно і беззастережно їсть все, що забажає, тим більше катастрофи від дня без шоколаду чи печінки очікувати не доводиться, ваша адресатка хай не в цей день, а в попередні мала в своєму раціоні доволі і шоколадовмісних наїдків, і ягід, нічим не гірших за корисними властивостями за гранати, все в неї гаразд і є, і буде надалі
Дама с собачкой• 13 минут назад
Ответ дляПатріотка з дивану
Прочитайте уважно все що писала дівчина і спробуйте зрозуміти про що була мова. А потім перерахуйте кбжу та важливі в критичні дні мінерали.
Говорю відверто• 4 минуты назад
Ответ для40каградусная
Рост 165,вес 68-70, идеальный был 65