Герцогиня• сегодня в 13:27
Хто стикався з низьким б хгл?
Скринінг показав дуже низьке значення , всі інші показники та УЗД в нормі /є. В когось було щось схоже ? Як все пройшло ?
Герцогиня
• сегодня в 15:14
Ответ дляБорщичок
дуже низький це який і на якому терміні? Що лікар сказав?
13 тижнів . 0.218 мом .
Борщичок• сегодня в 15:39
Ответ дляГерцогиня
0.712
хороший. Що ваш лікар каже? Направляв на додаткові обстеження?
Герцогиня
• сегодня в 16:09
Ответ дляБорщичок
Я була в медико біологічному центрі , сказали ризики мінімальні . Лікар сказав , що якщо і є проблема то скоріш за все це гінекологія , з дитиною все добре .
Нічого додатково . Скринінг другого триместру , добре дослідити роботу плаценти . А я вся на голках . Не можу собі місця знайти