Коленная ложечка• сегодня в 11:50
Опитування
Ви щасливі тут і зараз?
Що вам не вистачає для повного щастя? Грошей, сім´ї, інших благ???
Зробіть вибір:
вже голосів:
Щасливий (-а)
Нещасливий (-а)
Десь по середині
Подивитись відповіді
Солоденька цукОрка• сегодня в 11:53
На цьому ресурсі перманентно щаслива тільки Маня, у неї завжди все зашибісь і навіть краще.
Коленная ложечка
• сегодня в 11:55
Ответ дляНезламна Україна
Твоих опросов точно хватает на єтом форуме
По-моєму у мене це другий за все існування на форумі жіночко.
Незламна Україна• сегодня в 11:56
Ответ дляКоленная ложечка
єто много
Хтомолодець? Я!• сегодня в 11:58
в данный момент нет
пару недель назад сказала бы да
спросите еще через время, может что то поменяется
пару недель назад сказала бы да
Бензопирен• сегодня в 12:17
Миру і злагоди в Україні не вистачає. Щоб благополучно всі жили, щоб повернулись люди додому - цього не вистачає. Якщо коротко - минулого життя
Коленная ложечка
• сегодня в 12:24
Ответ дляБензопирен
Вже так як раніше ніколи не буде.
Треба бути більш м´ягкосердечним, добрим, безкорисливо допомагати, не кидати людину в біді.
Ні в Україні, ні в рф цих якостей нема, ні в церковників, ні в політиків, ні в кого. Кам´яні серця.
Бензопирен• сегодня в 12:30
Ответ дляКоленная ложечка
Вже так як раніше ніколи не буде.
Не можу сказати, що ні в кого нема. Але таких людей, як Ви пишете, справді дуже мало. Це, на жаль, правда. І тому війна…
Стефанія• сегодня в 12:32
Собственной реализации и здоровья. Это в основном. За личную жизнь, я вообще молчу. Не совсем плохо, но и не нормально.
Зоркая Зорро• сегодня в 12:36
свободы и спокойствия в стране мне не хватает, заебало жить в концлагере