Я не в теме• сегодня в 17:40
Сьогодні скуплялись? В двох атб в районі круп голяк.
Взяла зелену гречку, булгукр, макарони рис лише дорогий, гречки 0.
Гидроусилитель руля• 1 час назад
Ответ дляДетские_Будут?
В Новусі, ті що зажди були по акції 42-46, вже 67.
На Фоззі до 50грн є з десяток різних позицій різних брендів, всі з твердих сортів
Гуру троллинга• 1 час назад
Я встигла дещо купити в останній вагон так сказати. Саме ті продукти що люблю от вже нема їх в Києві. Сьогодні отримала доставку з атб хімії і туалетного паперу всяких господарських товарів, ікри, дитячого молока, огірків маринованих і з фозі риби, творога і води. Крупами не запасаюсь ще з 22 року 2 кг рису лежать )) і купа макарон
Мовчу, але хочу• 58 минут назад
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ви в 22 році не викидали крупи з міллю.Нащо цей ажіотаж,з голоду точно ніхто не загине
Купіть контейнери пластикові для продуктів харчування. І ніякої молі.
Якщо не любите пластик, є зі скла такі.