Аноним• 26 ноября 2012

як вичислити номер який дзвони?

Дівчонки, підкажіть як взнати номер який дзвонив ,але був видалений з журналу дзвінків? знаю точний час дзвінка!
AVRORA _ RY• 26 ноября 2012
позвоните оператору

Аноним• 26 ноября 2012
взять распечатку у оператора
Аноним• 26 ноября 2012
Позвонить оператору и заказать распечатку. Платно.
автор Аноним • 26 ноября 2012
а хтось таке практикував ? бо я одного разу дзвонила по поводу того що мені 7 грн. зняло з рахунку , то мені оператор відповів що немає права розказувати про рух моїх коштів, уявляєте? то я вже думаю що мені теж дадуть таку відповідь що немають права розголошувати і т.д..
Аноним• 26 ноября 2012
Регестрируетесь на сайте оператора в разделе /// личная страница/// и в начале след. месяца посмотрите кто звонил в этот день и в это время // дату //и время не забудьте)))).
Аноним• 26 ноября 2012
На Киевстар точно так. Бесплатно вся информация на Вашей странице.
автор Аноним • 26 ноября 2012
Дуже дякую всім за допомогу

Аноним• 26 ноября 2012
Напишите, получилось ли найти номер и как нашли? Удачи)
автор Аноним • 26 ноября 2012
Ответ дляСнежка_
дякую
Аноним• 26 ноября 2012
Якщо телефон Nokia, то можна дізнатись навіть якщо номер був видалений із журналу дзвінків (звісно, якщо людина тільки з журналу видалила, а не глибше).
Якщо це була Нокія, то напишіть, я скажу, де подивитися
Bulavochka• 26 ноября 2012
Ответ дляАноним
мне интересно, можете сказать?
Riki_tiki_tavi• 26 ноября 2012
Ответ дляBulavochka
мне интересно, можете сказать?
заходите в МЕНЮ, тоді ЖУРНАЛ, зверху має з,явитись два підменю, ви переходите в праве, і там з,являються всі номери, на які було зроблено/прийнято дзвінки та смс, навіть якщо ви стерли їх із загального журналу, який ’викликається’ кнопкою виклику.
Не знаю, чи зрозуміло написала)))
якщо що - питайте)
Riki_tiki_tavi• 26 ноября 2012
можете проекспериментувати самі, якщо у Вас Нокія)
Чебураха с перцем• 26 ноября 2012
Ответ дляАноним
мне тоже надо узнать,т.к. номер был удален! Где смотреть?
автор Аноним • 26 ноября 2012
оператор сказав що такої інформації ненадає , сказав зареєструватись в Мій Київстар і там буде видно , но я пів ночі намагалась зареєструваатись і невиходило , другий варіант це піти з паспортом у відділ обслуговування київстар і вони дадуть роздруківку а з тел. зніме 15 грн. , але хто мені дасть роздруківку , якщо тел. немій
irishkaor• 26 ноября 2012
если вы зарегистрируетесь, то уже не увидите этого звонка-только с дня регистрации будет распечатка!. А если телефон не ваш-это проблематично и нужно спросить у владельца-а хочет ли он этого???
irishkaor• 26 ноября 2012
Ответ дляRiki_tiki_tavi
у меня Нокиа, но номера там не сохраняются если удалены-уже проверила.
Riki_tiki_tavi• 26 ноября 2012
Ответ дляirishkaor
а ви гортали вправо, як я писала вище?
Бо якщо просто заходити в журнал дзвінків, то вони не зберігаються, а якщо вибрати праве підменю, то там все-все-все збережено, 100% перевірено
VoLencia• 27 ноября 2012
Ответ дляirishkaor
Вы ошибаетесь. Можно сделать распечатку и прошлого и позапрошлого месяца. Я во всяком случае делала так в Киевстар.

Юлия ZP• 28 ноября 2012
Ответ дляVoLencia
А в МТС можно ? Пыталась зарегестрироваться на сайте в интернет-помощнике, но там нужно ввести пак-код,но номер у меня с 2008 года, и пак-код потерян.
Аноним• 28 ноября 2012
Ответ дляRiki_tiki_tavi
а ви гортали вправо, як я писала вище?
А какая у вас модель Нокиа? У меня 6300(не сенсорный, не совсем новая модель но и не совсем старая)
Аноним• 28 ноября 2012
Девочки,не совсем в тему. Мне нужно узнать было ли доставлено сообщение(еще в мае), я его отправила и сразу удалила из отправленных.
Аноним• 28 ноября 2012
Ответ дляАноним
Вариант один - узнать у получателя.