KASABLANKA• 01 апреля 2014
Ответ дляАврорка
Подскажите пожалуйста, а ребенка она посмотрит?
Она всех смотрит
Білосніжкa• 08 апреля 2014
Ответ дляKASABLANKA
Гунченко Людмила Валентиновна - великолепный врач! 0442898463
Я вас сердечно дякую за рекомендацію, приємно вражена, лікар від бога.
KASABLANKA• 08 апреля 2014
Ответ дляБілосніжкa
На здоров’я! Лікар дійсно кваліфікований, тільки вона спасає мене під час загострення атопічного дерматиту.
Білосніжкa• 08 апреля 2014
Ответ дляKASABLANKA
В мене також атопічний плюс екзема, мучаюсь 13 років, всі лікарі до неї тупо виписували гормональні мазі, я вже не сподівалася на якісь лікування, але була приємно вражена її підходом і взагалі ставленням. Дякую вам, від усього серця бажаю вам здоров´я
Ответ дляБілосніжкa
Она на Саксаганского принимает, да?