...аяприкольная• 05 апреля 2014
Косметика і алергія.
Може хтось підкаже якусь марку органічної косметики без парабенів, барвників і консервантів. А найголовніше без ароматизаторів. В мене алергія на синтетичні запахи. Не користуюсь практично нічим, окрім засобів особистої гігієни, і то тільки "сонет" поки що підходить.Купувала за кордоном косметику відомих брендів, нічого не підходить. Крем - алголоджі і елізабет арден інколи виручають, але вони абсолютно без запахів. Може ви ще щось підкажете?
...аяприкольная
• 05 апреля 2014
Ответ дляАноним_1010
а у вас нет никакого кожного заболевания?
Абсолютно ніякого захворювання немає. Просто не переношу синтетичні запахи. До речі , в моєї сестри така ж проблема.
...аяприкольная
• 05 апреля 2014
Ответ дляАноним_807
Аптечная Урьяж вообще без запаха :)
А який там асортимент?
Аноним_624• 05 апреля 2014
Ответ для...аяприкольная
Извините) а как не переносите- что происходит, если вам крем пахнет?
Аноним_624• 05 апреля 2014
Ответ для...аяприкольная
А який там асортимент?
Полностью вся уходовая линия, плюс деление по типам кожи...
Но у меня для чувсивит коди серия- естьтам легкий аромат у кремов....
...аяприкольная
• 05 апреля 2014
Ответ дляАноним_624
Зразу починає боліти голова, потім все плавно переходять в мігрень.
Аноним_807• 05 апреля 2014
Ответ дляАноним_624
У меня Ксемоз для сухой кожи. Запаха у крема нет
Anna Borde• 05 апреля 2014
Користуюсь більше 3 років косметикою Artistry. Ефект дуже класний, при тому що я страшний алергетик.
Ждушечка• 05 апреля 2014
В мене алергія на туш, я перепробувала багато різних - підійшла тільки Клінік, нарешті після туші не чешуться і не печуть очі. Також купила крем під очі Клінік - задоволена, запаху немає
...аяприкольная
• 05 апреля 2014
Ответ дляAnna Borde
А хто виробник цієї марки? Минулого року по пробувала крем від емвей артістрік- лікарня і набряк квінке.
...аяприкольная
• 05 апреля 2014
Ответ дляЖдушечка
Дякую, а де купуєте. Хочеться оригінал.
...аяприкольная
• 05 апреля 2014
Ответ дляАноним_624
Дякую, спробую щось з цієї серії.
Anna Borde• 05 апреля 2014
Ответ для...аяприкольная
Так виробник цієї марки Amway. Слава Богу, у мене нічого подібного не було.
...аяприкольная
• 05 апреля 2014
Ответ дляAnna Borde
Боже, благаю вас , будьте обережні. Може це все індивідуально, але такого жаху нікому не побажаю. Я зранку встала, а в мене очі не відкриваються, все запухло, Це такий шок, в лікарні льодом обклали зразу ,коротше страшно згадувати.
Ждушечка• 05 апреля 2014
Ответ для...аяприкольная
Дякую, а де купуєте. Хочеться оригінал.
Купувала через посередника в Америці.
Anna Borde• 05 апреля 2014
Ответ для...аяприкольная
Так це тільки індивідуально. Я дуже вдячна косметологу який правильно мене проінформував по використанні цієї косметики, підібрав мені потрібний набір. У мене все супер!!!