12 квітня 2014 року в Україні планується проведення громадської акції «Ланцюг Єднання».
Суть акції: збудувати «живий ланцюг» із Заходу на Схід і з Півночі на Південь України на знак миру та єдності нашої держави.
Мета: продемонструвати українцям і світовій спільноті істинну позицію та мету українських громадян – жити в мирній, єдиній Україні та спільними зусиллями розбудовувати її майбутнє.
Для досконалої реалізації цього задуму потрібно, приблизно, 3 000 000 людей.
Ініціатива заходу – виключно громадська, не пов’язана з жодною політичною партією чи об’єднанням. Подія здійснюється шляхом самоорганізації.
Для координації заходу створено сайт
ДЕВОЧКИ, ПОДДЕРЖИМ ТЕМКУ В ТОПЕ!!! ВНЕСЁМ СВОЮ ЧАСТИЧКУ ЛЮБВИ И СВЕТА ДЛЯ НАШЕЙ УКРАИНЫ!!!!
Для координації заходу створено сайт
Ответ дляКима_кепка
мы уже зарегистрировались несколько дней назад
mamamia***• 09 апреля 2014
Ответ дляМалая Налегке
Удалено администрацией...
несите светлое в массы, а не наоборот, не забывайте, что вашим детям жить в этой стране1
Ответ дляМалая Налегке
Да, только почему-то никто сильно эту темку нет поддерживает и в топ не поднимает. За 5 часов аж целых 12 человек. Значит не такая уж Украина - едина. Делайте выводы.
Темка в топе - не цель) Вот Вы обратили внимание на тему, и это уже результат) Всё будет хорошо, не переживайте!!!!