Ситечко для мыслей• 11 апреля 2014
Аукро. Ціни.
Чи є на аукро функція за допомагою якої зразу змінити ціни на всі лоти.(наприклад підвищити на 20 %)Чи це треба в кожне оголошення заходити і через кнопку редактировать міняти ?
В мене 950 лотів,на це піде купа часу ((
Крутышка-Пышка• 11 апреля 2014
Ответ дляblum1982
а туш ікс ікс ель білоруську? -)) а може продукти, просто цікаво) але якщо немає бажання відповідати -не відповідайте-))
Продукти з Білорусії? У нас білоруси кожну суботу) Я на Хмельницькому оптовому працюю) Так що... Але обов*язково до Вас зайду, подивлюся) Може щось і пригодиться. Буду мати Вас на увазі