Все більше переконуюся, що неспроста це все. Відбувається формування достойної України зі справжньою нацією. Нехай нас буде менше, але достойних. Нехай ми будемо жити бідніше, аде гідніше.
Тішуся тими людьми - Західна і Центральна Україна та й з інших регіонів, котрі не встидаються своєї мови, свого прапора, своєї культури. А решта - біснуйтеся від того, що нас не зламати.
Ще раз переконуюся, що нас століттями вбивали, вивозили в Сибір, цькували. А ми? А ми живемо, і жити будемо.
МИ НЕПЕРЕМОЖНІ.
Сьогоднішня ситуація потрібна, нарешті кожен покаже своє обличчя, хто є хто. І що відпаде - то так тому бути. Це як хвороба, перехворіємо - і отримаємо імунітет.
МИ СИЛА.
МИ НЕПЕРЕМОЖНІ.
МИ СИЛА.
Да никто уже не беснуется, кроме вас же самих. Радуйтесь себе на здоровье, больше того, я даже рада, что вы радуетесь! Может быть, хоть отстанете от нас наконец-то! Только мне вас немного жаль, если и дальше будете смотреть в рот своему новому правительству, то они без всякой Сибири вам устроят хорошую жизнь...но ничего, вы непереможни, вы сила, так что, надеюсь, справитесь! Искренне вам этого желаю.
Ответ длямамаСевы
дякую за добрі слова. Ми справимося!
Ответ длямамаСевы
А какое у нас новое правительство? Неужели я выборы пропустила?
Ответ дляfluffy-fly
агония- это перед смертью, а украина только жить начинает...
так- так, це і є агонія, деякі частини частини краіни, на превеликий жаль, саме в агонії.
zolotayaseredina• 12 мая 2014
Как Вы точно подметили - АГОНИЯ... Агония когда-то Единой Украины. И что будет дальше - Одному Богу известно. Но Единой Украине уже, наверное, не быть никогда, после всех этих смертей ни в чем не повинных людей.
Ответ дляMrsProf
Вот, бедные, но гордые украинские патриоты))))) скорей бы уже вы переболели, может, наконец, к майданам у вас иммунитет появится
а хто вам сказав, шо ми бідні? Ми найбагатші. Дух нації не купиш - а це і є багатство.
Косарева1970• 12 мая 2014
у меня сложилось наоборот мнение - что агония у тех, кто никак не может подчинить себе власть по всем регионам
Ответ длямамаСевы
уже есть новое правительство?
zolotayaseredina• 12 мая 2014
Ответ дляNatali8377
Ви бачите скількох слова прості зачіпають?
Просто совсем не вовремя Вы с ТАКИМИ словами. Или Вы, наверное, исключительно УкрСМИ смотрите, и не знаете, сколько за эти считанные майские дни ИСТРЕБЛЕНО украинского народа, жителей Славянска, Краматорска, Красноармейска, Луганска, Мариуполя?
Правильно тут Вам сказали - зачем такие темы, разжигающие ненависть? Ее и так сейчас полно.
Таша-Наташа• 12 мая 2014
злючки, що саме вас чіпляє?хто вам винен,що ви ненавидите свою країну в якій народилися та проживаєте?