KidstaffСоветчица

Поиск по базе знаний

Спрашивайте и получайте ответ пользователей

Анонимушка

Що подарувати вчительці?

Син закінчує молодшу школу. Для вчительки приготували подарунок від класу. А хочеться ще подарувати щось особисто тому, що вона дуже хороша людина і педагог з великої букви. Такої думки притримуються і діти, і батьки. Що оригінальне можна придумати на подарунок, щоб їй було приємно. Вчительці 41 рік. Порадьте, будь- ласка.

15 мая 2014 в 13:39
Отвечать в темах на Cоветчице можно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрируйтесь, а если Вы уже зарегистрированы — авторизируйтесь
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации.
Скользкая
1 Скользкая
15 мая 2014 в 13:40
Хватит давать взятки!
Жидкость для снятия глаз
2 Жидкость для снятия глаз
15 мая 2014 в 13:40
Мандолина Бу
3 Мандолина Бу
15 мая 2014 в 13:41
Зонт хороший,сумку,постельный к-кт,полотенца бамбуковые
Накрыло-не отпускает
4 Накрыло-не отпускает
15 мая 2014 в 13:43
Слухайте, ну серйозно? Для чого це все?
Ви ж самі привчаєте вчителів до таких ’подарунків’. Потім жаліємось, що в країні процвітає в хабарництво. А хто винен, як не ми самі?!
Робите від класу подарунок - ну і все, вистачить. Вам що ніде грошей подіти? Краще скиньте якимось діткам, які потребують напр. на лікування
Анонимушка
(автор)
5 Анонимушка
(автор)
15 мая 2014 в 13:44 Ответ для Скользкая
Цитата:
Хватит давать взятки! Хабар- це гроші в кишеню, а я запитую про подарунок.
Скользкая
6 Скользкая
15 мая 2014 в 13:46 Ответ для Накрыло-не отпускает
Абсолютно с Вами согласна!!!!!
Анонимушка
(автор)
7 Анонимушка
(автор)
15 мая 2014 в 13:48 Ответ для Накрыло-не отпускает
Цитата:
Слухайте, ну серйозно? Для чого це все? Ви ж самі привчаєте вчителів до таких ’подарунків’. Потім жаліємось, що в країні процвітає в хабарництво. А хто винен, як не ми самі?! Робите від класу подарунок - ну і все, вистачить. Вам що ніде грошей подіти? Краще скиньте якимось діткам, які потребують напр. на лікування Мені самій приємно робити подарунки хорошим людям. Не бачу в цьому нічого поганого. Випускалися з садочку- не дарувала нічого, а тут зовсім інший варіант. Я ціную в людині справжність, в наш час таких людей дуже мало. Тому і хочу зробити їй приємне.
Ширли-Мырли
8 Ширли-Мырли
15 мая 2014 в 13:58
Купите комплект постельного белья. Я, думаю, ей будет приятно.
Накрыло-не отпускает
9 Накрыло-не отпускает
15 мая 2014 в 14:10 Ответ для Анонимушка
Цитата:
Мені самій приємно робити подарунки хорошим людям. Не бачу в цьому нічого поганого. Випускалися з садочку- не дарувала нічого, а тут зовсім інший варіант. Я ціную в людині справжність, в наш час таких людей дуже мало. Тому і хочу зробити їй приємне.

Ви ж і так робите їй подарунок разом з іншими батьками, які також вважають її прекрасним вчителем. Для чого ще окремо робити подарунок?
Ви, як мінімум, поставите в незручне становище інших мам.
По-друге, а хабарництво ось так і починається у вузах. Спочатку всі дуже один наперед одного подарунки роблять, потім вчителі звикають і уже напряму говорять, що їм треба або скільки (якщо в грошах)
А потім народ плаче... у нас хабарництво в країні процвітає
І хоч би хтось почав з себе щось змінювати.
Я вважаю, що абсолютно достатньо для подяки вчителям квітів і цукерок від класу.
Подкустовый выползень
10 Подкустовый выползень
15 мая 2014 в 14:11
у нас така ж ситуація.
А ще наша вчителька то мого чоловіка перша вчителька...
я правда уже приємний подаруночок щоб не забула нас приготувала :)
купили намисто і браслет з перлинок.
і їй приємно думаю буде і щоразу як буде одягати - буде згадувати нас :)
Анонимушка
(автор)
11 Анонимушка
(автор)
15 мая 2014 в 14:45 Ответ для Накрыло-не отпускает
Цитата:
Ви ж і так робите їй подарунок разом з іншими батьками, які також вважають її прекрасним вчителем. Для чого ще окремо робити подарунок? Ви, як мінімум, поставите в незручне становище інших мам. По-друге, а хабарництво ось так і починається у вузах. Спочатку всі дуже один наперед одного подарунки роблять, потім вчителі звикають і уже напряму говорять, що їм треба або скільки (якщо в грошах) А потім народ плаче... у нас хабарництво в країні процвітає І хоч би хтось почав з себе щось змінювати. Я вважаю, що абсолютно достатньо для подяки вчителям квітів і цукерок від класу. Ви мене не зрозуміли. Я не роблю подарунки всім підряд, а тільки тим людям, які на це заслуговують. Інші мами, думаю, також захочуть щось подарувати. Хабарництво- це сума грошей за якусь послугу. А я запитувала про подарунок хорошій людині. Щось ще не зрозуміло? До речі, принципово не даю хабарів, а подарунки дарую. В суботу іду в гості до куми, купила її донечці музичну шкатулку- це також хабар?
Анонимушка
(автор)
12 Анонимушка
(автор)
15 мая 2014 в 14:48 Ответ для Подкустовый выползень
Цитата:
у нас така ж ситуація. А ще наша вчителька то мого чоловіка перша вчителька... я правда уже приємний подаруночок щоб не забула нас приготувала :) купили намисто і браслет з перлинок. і їй приємно думаю буде і щоразу як буде одягати - буде згадувати нас :) я також думала про схожий варіант.
Вопрос закрыт